FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FIFA 07 - pareri

«1345»
RobYnho13.09.2006 08:52

Se pare ca acest joc mere foarte bine si cu placa video GeForce MX

Dani200513.09.2006 11:50

si iata ca a aparut si demo-ul http://www.fifawebportal.com/

Prodigy_andrey13.09.2006 12:46

nu-i chiar asa reusit :( da parca ii mai realistic un pic ;)

johnny0613.09.2006 12:54

seamana mai mult cu fifa 2005... imi place faptul ca se pot face mai usor dribbling-urile... in rest... ramane sa descifram :D

Dani200513.09.2006 13:33

waa deja l-ati jucat??? :) macar sa fie facute transferurile...toate

johnny0613.09.2006 13:46

nu sunt toate... probabil ca jocul va fi lansat cu transferurile facute pana la data de xx august cum a fost cazul si la fifa 2006

blindica13.09.2006 13:56

s-ar putea sa fi fost probleme cu jucatorii care s-au transferat mai tarziu si in anonimat de la Juventus :D, la alte echipe mari, ieri am vazut k e ibrahimovic la inter si totusi ma uit destul de des la stiri :D, da` bine astia sunt platiti sa se informeze :D, am jucat si yo demo-ul si nu m-a impresionat, am dat gol de la 40 m din actiune, sper sa nu fi scapat de diagonale si sa se dea iar goluri de la jum terenului, I.A. mi s-a parut mai proasta la adversar decat la 06...k in demo-ul ala nu castigsem niciun meci, ah si m-au durut ochii de la rezolutie :roll: , poate k o sa fie mai frumos complet , sigur de fapt

Sonic16.09.2006 13:09

E mai "stilat" FIFA 07 , insa ce-s cu ratingurile alea asa de mici la jucatori ? 8O

RobYnho16.09.2006 13:13

Acele skill-uri se schimba dupa formula de joc si dupa asezarea jucatorilor. De ex. Ronaldinho are 91.Daca il pui mijlocas central deja ii scade skill'u la 82,iar daca il pui sa joaca mijlocas stanga ii urca skill'u la 91

PoWeR16.09.2006 14:38

Rest of World features AC Lugano, Atlético Mineiro, Bahia, Boca Juniors, FC La Chaux-de-Fonds, FC Lausanne-Sport, FC Shakhtar Donetsk, Kaizer Chiefs, Olympiacos CFP, Orlando Pirates, Panathinaikos FC, PAOK Thessaloniki, River Plate, Sparta Praha :-< ...

 

asa ca nicio echipa romaneasca in fifa 07

DannY_116.09.2006 14:40

Ratingurile jucatorile sunt exagerat de mici.De exemplu ,cum sa-i dai lui Cristiano Ronaldo un rating de 72?!!!!

RobYnho16.09.2006 14:51

CRISTIANO Ronaldo NU ARE RATING 72. DEPINDE PE CE POST IL FOLOSESTI TU. INCEARCA SA-L FOLOSESTI MIJLOCAS STANGA SAU CE JOACA EL DE OBICEI SA VEZI CA ARE UN RATING MULT MAI MARE.

DannY_116.09.2006 15:18
CRISTIANO Ronaldo NU ARE RATING 72. DEPINDE PE CE POST IL FOLOSESTI TU. INCEARCA SA-L FOLOSESTI MIJLOCAS STANGA SAU CE JOACA EL DE OBICEI SA VEZI CA ARE UN RATING MULT MAI MARE.

Mda,ai dreptate.

PoWeR16.09.2006 15:51

la fifa 07 e faina chestia ca ai acolo doua rating-uri. Unul cu valoarea pe care o are jucatorul pe postul respactiv si celalalt cu valoara lui pe postul pe care e consacrat. De exemplu un fundas tare are 90 pe CB si red ca vreo 40 pe ST :P

DTP-Ludacris17.09.2006 20:42

Mie nu-mi place !

mihai141126.09.2006 09:36

a aparut,l-a luat danutz azi noapte,abia astept sa ajung acs sa fac o cariera sa ma invat cu el :D 8)

i0nutz8326.09.2006 09:38

Acu'l iau si yo :)

PoWeR26.09.2006 14:06

original nu :D ?

i0nutz8326.09.2006 21:07

Evident !

«1345»