FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FIFA 07 - pareri

«12345»
mihai141128.08.2006 15:35
cmt-steaua28.08.2006 16:28

apropo, stie cineva cum se instaleaza corect patchu la fifa 2002 ?

i0nutz8328.08.2006 17:10

2002? Care patch? RLSP ?

PoWeR28.08.2006 17:22

Offtopic :P

mihai141129.08.2006 07:50
81329.08.2006 13:07

Poate sa ma ajute cineva ? Nu reusesc sa joc FIFA 2006 pt ca de fiecare data cand imi incarca un meci iese din joc si da o eroare de genu "fifa06.exe has encountered a problem and needs to close" dupa care se inchide . Stie cineva ce trebuie sa-i fac ?

johnny0629.08.2006 13:27

ai patch pe fifa (ceva gen fifa Romania)??

81329.08.2006 13:49

Da, am patchul cu Divizia A.

PoWeR29.08.2006 14:20
Poate sa ma ajute cineva ? Nu reusesc sa joc FIFA 2006 pt ca de fiecare data cand imi incarca un meci iese din joc si da o eroare de genu "fifa06.exe has encountered a problem and needs to close" dupa care se inchide . Stie cineva ce trebuie sa-i fac ?

 

Trebuie sa instalezi niste drivere noi si bune pentru placa ta video (ATI/Nvidia)

johnny0629.08.2006 14:28

s-ar putea sa nu iti mearga de la patch. si eu am avut probleme cu patch-ul la fifa 2005 si din cate am inteles de la ceva prieteni care si-au bagat patch-ul cu divizia a la fifa 2006 au avut si ei probleme de acest gen.

blindica29.08.2006 15:59

mie pe vremea cand aveam patch-ul de a , la 06 mi s-a stricat fifa si mi se bloca la meciurile din deplasare :)drept pt care l-am sters, dar cam 1 la 2 saptamani mai imi da si mie eroarea aia :), cred totusi k e de la calculator

i0nutz8329.08.2006 16:29

Te sfatuiesc ca pe viitor sa nu instalezi niciun patch. Jocul curat nu iti va face niciodata probleme..

blindica29.08.2006 16:33

roger that boss

mihai141131.08.2006 03:47
EdDyS$@n31.08.2006 08:57
Instaleaza din nou driverul de la placa video..asa imi facea si mie la world cup 2006 si asa am facut si apoi n-am mai avut probleme..SUCCES !! :!:
uZy | @nDr3i02.09.2006 00:48

nu prea difera cu 2006 :|

ManiaCU02.09.2006 05:51

Cand apare demo la fifa 07 ? :roll:

Mihai_din_R.Moldova02.09.2006 06:44

Ar fi minunat dar e imposibil ca sa apara Liga romaneasca in FIFA 07, dar poate ca Steaua o sa fie in 'Rest of World', dar si aici sunt mici sanse. Asta pentru ca foarte putini cumpara cd-uri originale.

mihai141102.09.2006 07:28

si noi ce am spus?

keloo8103.09.2006 06:48
Ar fi minunat dar e imposibil ca sa apara Liga romaneasca in FIFA 07, dar poate ca Steaua o sa fie in 'Rest of World', dar si aici sunt mici sanse. Asta pentru ca foarte putini cumpara cd-uri originale.

 

Mi se pare totusi nedrept avand in vedere parcursul foarte bun si chiar excelent al Stelei de 2 ani incoace.

 

Eu personal astept de foarte mult timp un nou joc fifa care sa o includa si pe Steaua, de la fifa 2000 incoace, cred!

 

Ultima oara cand am vazut o echipa romaneasca in FIFA era parca Rapidul in Fifa2003. Bleahh!

c.ronaldo1703.09.2006 08:58

Fifa 2007 demo? are cineva?

mihai141103.09.2006 11:10
Ar fi minunat dar e imposibil ca sa apara Liga romaneasca in FIFA 07, dar poate ca Steaua o sa fie in 'Rest of World', dar si aici sunt mici sanse. Asta pentru ca foarte putini cumpara cd-uri originale.

 

Mi se pare totusi nedrept avand in vedere parcursul foarte bun si chiar excelent al Stelei de 2 ani incoace.

 

!

 

cumperi jocul original pentru a avea dreptul sa ceri ceva producatorilor?

daca nu,nu ai nici un drept

campionatul poloniei este pt ca acolo se cumpara jocul,nu e mentalitatea de ce sa dau bani cand il iau moca

laca_705.09.2006 14:29

atunci c cauta in fifa 2003 rapidu c atunci lu-au jocu original :P

i0nutz8305.09.2006 15:13

La 2003 Rapid era la rest of world. Noi vorbim de introducerea Ligii I in joc..

mrjuice05.09.2006 20:31

bai fratilor hai sa facem un efort si sa cumparam jocul,numa asa putem atrage atentia producatorilor, chiar cam cat costa ? si in plus poti juca pe serverele lor, ea sports, nu conexiune prin direct ip. da odata tot cumpar in fifa in original! si va zic eu ca ar merita..

«12345»