apropo, stie cineva cum se instaleaza corect patchu la fifa 2002 ?
2002? Care patch? RLSP ?
Offtopic ![]()
Poate sa ma ajute cineva ? Nu reusesc sa joc FIFA 2006 pt ca de fiecare data cand imi incarca un meci iese din joc si da o eroare de genu "fifa06.exe has encountered a problem and needs to close" dupa care se inchide . Stie cineva ce trebuie sa-i fac ?
ai patch pe fifa (ceva gen fifa Romania)??
Da, am patchul cu Divizia A.
Poate sa ma ajute cineva ? Nu reusesc sa joc FIFA 2006 pt ca de fiecare data cand imi incarca un meci iese din joc si da o eroare de genu "fifa06.exe has encountered a problem and needs to close" dupa care se inchide . Stie cineva ce trebuie sa-i fac ?
Trebuie sa instalezi niste drivere noi si bune pentru placa ta video (ATI/Nvidia)
s-ar putea sa nu iti mearga de la patch. si eu am avut probleme cu patch-ul la fifa 2005 si din cate am inteles de la ceva prieteni care si-au bagat patch-ul cu divizia a la fifa 2006 au avut si ei probleme de acest gen.
mie pe vremea cand aveam patch-ul de a , la 06 mi s-a stricat fifa si mi se bloca la meciurile din deplasare :)drept pt care l-am sters, dar cam 1 la 2 saptamani mai imi da si mie eroarea aia
, cred totusi k e de la calculator
Te sfatuiesc ca pe viitor sa nu instalezi niciun patch. Jocul curat nu iti va face niciodata probleme..
roger that boss
nu prea difera cu 2006 ![]()
Cand apare demo la fifa 07 ? :roll:
Ar fi minunat dar e imposibil ca sa apara Liga romaneasca in FIFA 07, dar poate ca Steaua o sa fie in 'Rest of World', dar si aici sunt mici sanse. Asta pentru ca foarte putini cumpara cd-uri originale.
si noi ce am spus?
Ar fi minunat dar e imposibil ca sa apara Liga romaneasca in FIFA 07, dar poate ca Steaua o sa fie in 'Rest of World', dar si aici sunt mici sanse. Asta pentru ca foarte putini cumpara cd-uri originale.
Mi se pare totusi nedrept avand in vedere parcursul foarte bun si chiar excelent al Stelei de 2 ani incoace.
Eu personal astept de foarte mult timp un nou joc fifa care sa o includa si pe Steaua, de la fifa 2000 incoace, cred!
Ultima oara cand am vazut o echipa romaneasca in FIFA era parca Rapidul in Fifa2003. Bleahh!
Fifa 2007 demo? are cineva?
Ar fi minunat dar e imposibil ca sa apara Liga romaneasca in FIFA 07, dar poate ca Steaua o sa fie in 'Rest of World', dar si aici sunt mici sanse. Asta pentru ca foarte putini cumpara cd-uri originale.
Mi se pare totusi nedrept avand in vedere parcursul foarte bun si chiar excelent al Stelei de 2 ani incoace.
!
cumperi jocul original pentru a avea dreptul sa ceri ceva producatorilor?
daca nu,nu ai nici un drept
campionatul poloniei este pt ca acolo se cumpara jocul,nu e mentalitatea de ce sa dau bani cand il iau moca
atunci c cauta in fifa 2003 rapidu c atunci lu-au jocu original ![]()
La 2003 Rapid era la rest of world. Noi vorbim de introducerea Ligii I in joc..
bai fratilor hai sa facem un efort si sa cumparam jocul,numa asa putem atrage atentia producatorilor, chiar cam cat costa ? si in plus poti juca pe serverele lor, ea sports, nu conexiune prin direct ip. da odata tot cumpar in fifa in original! si va zic eu ca ar merita..