managerul e altceva,nu e chiar asa popular....oricum la manager nu sunt loturile cat de cat la zi
managerul e altceva,nu e chiar asa popular....oricum la manager nu sunt loturile cat de cat la zi
eh ... am auzit ca o sa revolutioneze cumva si manageru` anul asta
news:
IMPROVED GAMEPLAY: Passing and positioning have all been enhanced. Players jostle and collide realistically while trying to win balls. New ball physics accurately recreate bouncing, skidding and topspin. Signature moves and playing styles for the stars have been authentically captured.
SET PLAYS:: Use the left analog stick to apply topspin or backspin to the ball for more creative set plays and finesse shots.
NEW SHOOTING MECHANICS: Experience a more sophisticated shooting mechanic that gives you greater control for pin-point accuracy.
ADVANCED GOALKEEPER AI: Goalkeeper intelligence is authentic, with true-to-life reactions and a greater variety of deflections and saves.
ENHANCED MANAGER MODE: Everything is real. Real money, youth player development, press and fan reaction. Immerse yourself completely in the world of a football manager. New this year – create your own club.
SOCIAL GAMING:Play against up to eight friends in the FIFA 07 LOUNGE to determine your champion. A new handicap system levels the playing field in the ultimate pursuit of bragging rights.
COMPLETE AUTHENTICITY: FIFA 07 features 27 leagues from 20 nations. Over 510 teams are accurately represented with correct kits and badges.
ONLINE EVERYWHERE: Never again miss any news with the ultimate sports ticker. While online, breaking news, live scores and results are delivered straight to your screen, 24/7.
reclame reclame... am vazut niste trailler-e si nu mi s-a parut foarte diferit fata de fifa 06. mi-ar fi placut mai mult daca semana cu fifa world cup 06 pentru ca mi se pare ceva mai realist. in fine... daca va fi ca in trailler-e... mare diferenta nu va fi cu tot "improved gameplay" si tot ce s-a scris pe acolo. insa mai important pentru noi toti ar fi ca macar la "Rest Of The World" sa gasim si noi o echipa cu numele "Steaua Bucharest".... :roll: :wink: ![]()
Dak trecem de grupele CL ..sunt sigur ca in FIFA 08 va fi Steaua la Rest Of the World ![]()
daca trecem de grupele CL ..sunt sigur ca in FIFA 08 va fi Steaua la Rest Of the World![]()
e drum lung pana acolo
mi-ar fi placut mai mult daca semana cu fifa world cup 06 pentru ca mi se pare ceva mai realist.
wc06? ... E praf ! ! !
mi-ar fi placut mai mult daca semana cu fifa world cup 06 pentru ca mi se pare ceva mai realist.
wc06? ... E praf ! ! !
mie unul mi se pare mai realistic.
World Cup 06 e cam varza (baloane, confetii, w si gol) Oricum sper ca fifa 07 sa fie bun si am impresia ca va fi. Si trailerele alea, sunt doar din timpul pregatirii jocului, doar teste (intr-unul cum se misca portarul park e tren pe roti ![]()
PS: Am impresia ca va fi prima divizie maghiara acolo
Asa ca in loc sa jucam cu Steaua (semifinalista UEFA), Rapid (sfert finalista), Dinamo (si ea pe acolo
o sa jucam cu ZALAEGERSZEG TE, VASAS, RÁKOSPALOTAI EAC
... fain nu -> poate intr-un final invatzam si noi sa ne luam originale !
Mie unul nu. Si oricum, parerea generala e ca e mult sub fifa06.
DE 2 zile a aparut un IntroTrailer despre fifa 07. Un gameplay mult peste FIFA06 sau oricare simulator de fifa. intr-o-u are 10 mb insa daca vreti sa il vedeti va pot spune sursa. Nu-mi permit sa fac reclama la site aici...nush daca am voie...presupun ca nu... id: robinho_2903 ![]()
Iata primele screen-shoturi din FIFA 07
http://fifa07.ea.com/screenshots/
In ceea ce-l priveste pe portar iata ce scrie in siteul de mai sus
"ADVANCED GOALKEEPER AI: Goalkeeper intelligence is authentic, with true-to-life reactions and a greater variety of deflections and saves."
Brazilian International and two-time FIFA World Player of the Year Ronaldinho of Barcelona will feature alongside PFA Young Player of the Year Wayne Rooney of Manchester United. Other cover stars include L.A. Galaxy striker Landon Donovan and Francisco "Kikin" Fonseca of SL Benfica, who will be featured alongside Ronaldinho in North America, Lukas Podolski of Bayern Munich in Germany, David Villa of Valencia in Spain and Juninho Pernambucano of Olympique Lyonnais in France.
http://www.gsp.ro/index.php?a=52257&shift=1
...a doua ca e cum e ...da prima o sa va lase masca...sigur!... http://www.gsp.ro/index.php?a=52257&shift=1
Deci data aparitiei se pare ca ar fi 29 septembrie. Nu este totusi exclus ca jocul sa apara cu cateva zile inainte de aceasta data, asa cum s-a intamplat mai mereu.
cica nu va fi Liga 1 in fifa 07![]()
Tu ai auzit tinere de PATCH ?
Ala apare la ceva timp dupa ce apare jocul original si e facut in colaborare cu "FifaRomania..."(in cazul patch-ului cu Liga I)
@DJD: Probabil power se referea la faptul ca Liga I nu va fi introdusa oficial in joc. Cat despre patch-uri, pe acest forum nu incurajam folosirea lor.
sper ca atunci cand va incepe campionatu de fifa 2007 sa ma acceptati si pe mine .....ami pare rau de ce am zis si chiar vreau sa revin in campionat si sunt dispus sa si platesct taxa aia de 10 ron....ionutz stiu ca esti baiat bun si doar suntem amandoi suporteri echipei campioane
=))..dap marpha rau!!!![]()
sunt curios, daca va fi totusi Steaua in fifa 07, cine ar alege-o in campionat??
..cine ar fi primul care posteaza, normal ![]()
Nu cred ca vom avea vreo aparitie a unei echipe romanesti in Fifa 2007 pentru ca din cate stiu Ea Sports ar trebui sa ceara permisiunea echipei pentru folosirea emblemei, jucatorilor si kiturilor in joc. Nu am auzit pe nicaieri vehiculandu-se asa ceva, nici macar in presa. Singurele aparitii ale noastre(varianta originala, nu FifaRomania) au fost in Fifa 99, Steaua si Rapid, si apoi in Fifa 2000, Dinamo, dar in acest ultim caz Dinamo nu putea fi selectata de jucator, ci doar de CPU si aparea in preliminariile UCL (unde o tot lua pe coaja). :lol:
Ronaldihno se pare va fi imaginea jocului din 2007. ![]()
Se stia dinainte ca nu o sa fie echipe romanesti in FIFA07 :wink:
bai, da` sigur are multiplayer - direct ip :wink: ? poate e the next fifa 2004
@DJD: Probabil power se referea la faptul ca Liga I nu va fi introdusa oficial in joc. Cat despre patch-uri, pe acest forum nu incurajam folosirea lor.
De vreo 2 ori vorbea Power de patch de parca n-a auzit in viata lui de asa ceva...
Am intampinat si eu probleme cu patch-urile , dar la FIFA 06 a iesit o varianta de patch care a mers perfect , spre deosebire de aceea de pe DVD-ul de instalare a jocului.