FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Juventus

«11112131415»
DelPiero1025.01.2009 11:55

Marchisio pentru noi,si batem si Fiorentina. :thumbsup: Apropo,jocul lui Juve nu ete deloc in scadere,insa am avut adversari grei.Ce sa mai spunem de Inter,la un moment dat Atalanta era sa faca scorul campionatului cu ei...

Robinson Rufay Zapata25.01.2009 12:40

frumos meci aseara , juve a jucat bine , doar in sfarsitul partidei fiorentina a dominat

pda25.01.2009 13:00

Au fost impartite ocaziile. Golul Fiorentinei a cam fost valabil.

gio_stgloria25.01.2009 14:09

am inteles baieti, da scorul ? scorul cat a fost ? :ce_oameni:

Robinson Rufay Zapata25.01.2009 16:16

1-0 pentru juventus

redondo01.02.2009 10:29

Juventus-Cagliari 2-3. A doua infrangere consecutiva,si daca Inter bate azi pe Torino (foarte probabil) s-a dus titlul. Am avut sau nu dreptate cand am spus ca jocul lor e in scadere?

MoWeed01.02.2009 10:31
Apropo,jocul lui Juve nu ete deloc in scadere,insa am avut adversari grei.

N-ai nimerit-o Pinturicchio

DelPiero1004.02.2009 11:30

Se vede lipsa calitatii la mijloc.De multe ori vine Del Piero la mijloc pentru a conduce jocul.O fi Del Piero tehnic,dar conducator de joc nu e.Este o prostie.Fara un mijloc competent e imposibil sa iei trofee.Oricum,nici o echipa din campionatul italian nu are puterea sa ajunga nici macar in semifinalele CL...

P.S.Inter este ca un chior in tara orbilor in Serie A!

Dany's04.02.2009 11:44
Juventus-Cagliari 2-3. A doua infrangere consecutiva,si daca Inter bate azi pe Torino (foarte probabil) s-a dus titlul. Am avut sau nu dreptate cand am spus ca jocul lor e in scadere?

 

Inter e varza:) 1-1 cu torino..pacat ca si-a batut joc juve de sansa asta.

MoWeed04.02.2009 12:42
Inter e varza:) 1-1 cu torino..pacat ca si-a batut joc juve de sansa asta.

Ca 2-3 acasa cu Cagliari o fi rezultat de echipa mare :)

redondo04.02.2009 13:55

In fata echipelor engleze vor capota ambele echipe.Stati linistiti.

DelPiero1004.02.2009 15:38

Barca e singura echipa care poate lua CL,in afara de echipele engleze.Oricare dintre Liverpool,Manchester sau Chelsea pot cuceri Liga,cu un plus pentru Manchester.Eu sper sa vedem o finala United-Barca.Zic asta pt ca Juve are sub 30% sanse sa treaca de Chelsea.Valabil si pentru Inter cu United.

c.ronaldo1704.02.2009 16:42

Nu cred. Chelsea daca nu scapa de Scolari nu prea are mari sanse la Champions League anul acesta. Sunt foarte, foarte slabi pentru acest nivel. Abia astept sa vad ce cota vor avea cei de la Juve la pariuri.

redondo04.02.2009 16:59
Nu cred. Chelsea daca nu scapa de Scolari nu prea are mari sanse la Champions League anul acesta. Sunt foarte, foarte slabi pentru acest nivel. Abia astept sa vad ce cota vor avea cei de la Juve la pariuri.

Oricum Chelsea e peste la valori individuale.Italienii au scazut mult. Pastreza-ti banii si punei pe toti pe United si Liverpool...la calificare

pda25.02.2009 17:09

Vedem in seara asta. Daca e sa castige, Chelsea o va face la maxim un gol.

MoWeed25.02.2009 17:14

Si eu cred ca Chelsea va castiga la un gol. Oricum, la cum joaca englezii in ultimul timp, s-ar putea sa fie o dubla mansa mult mai echilibrata decat ma asteptam la inceput

pda26.02.2009 15:49

Meciul a fost echilibrat, mai putin primele 15 minute de care Chelsea a si profitat. Totul e deschis in retur.

DelPiero1018.03.2009 11:39

Juventus da maxim cu ce are acum.Mai mult de locul 2 si optimile/sferturile CL,cu actuala echipa,nu se poate obtine...

Robinson Rufay Zapata10.05.2009 19:18

Un link sa vad si eu ceva din meci?

redondo10.05.2009 19:37

Gol Milan 1-0

Robinson Rufay Zapata10.05.2009 19:38
Gol Milan 1-0

 

Unde-l vezi?

redondo10.05.2009 19:40

1-1...Iaquinta. Nu vad meciul.

Robinson Rufay Zapata10.05.2009 19:42
1-1...Iaquinta. Nu vad meciul.

 

E pe rojadirecta.com dar se vede rau de tot

redondo10.05.2009 20:14

Final 1-1.Milan ramane favorita sa termine pe 2. Juventus va juca tur preliminar.

se7en28.05.2009 12:27

asadar, Diego si Cannavaro vin din vara. vine si un antrenor oare sau ramane Ciro?

«11112131415»