FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Real Madrid CF

«1666768697075»
red&blue_boy21.09.2011 21:33

Mourinho, less talk, more action !

Mai degraba incearca de pe acum sa isi pregateasca inca un sezon pierdut in fata Barcelonei.

red&blue_boy24.09.2011 21:43
stockton27.09.2011 21:08

Hamit Altintop a venit vara asta la Real dupa ce si-a rupt contractul cu Bayern. Desi are 29 de ani, Mourinho a decis sa ii faca un contract pe patru sezoane la Madrid. Turcul nascut la Gelsenkirchen a aflat abia dupa ce a semnat contractul cu Real ca accidentarea sa e serioasa si i-a rugat pe Mourinho si Florentino Perez sa nu-l plateasca pana pe 15 octombrie cand revine pe teren. Cei doi au discutat si au decis sa-i respecte decizia, astfel ca Altintop nu a incasat nimic din contractul semnat cu Real Madrid.

 

Cazul le aminteste spaniolilor de cel al lui Fernando Redondo de la Milan. Mijlocasul a plecat de la Real Madrid insa s-a accidentat imediat dupa transfer. Acesta a cerut sa nu fie platit de italieni in perioada de absenta de pe teren.

*Alecs*15.10.2011 18:15

Cristiano Ronaldo a sarbatorit a 100-a prezenta in tricoul alb prin 2 pase de gol in victoria 4-1 cu Betis. Pipita Higuain inscrie din nou hattrick, reusind sa revina la forma din ultimile 2 sezoane si jumatate.

David22.10.2011 18:28

Senzational acest Cristiano Ronaldo. Pur si simplu senzational.

bogdinho'22.10.2011 19:33

Realul sta intr-un singur jucator : Cristiano Ronaldo. Fara el , echipa ar fi 0 barat !

 

Barcelona are un colectiv , o echipa , unitate de grup. Asta face diferenta intre cele 2 mari puteri ale fotbalului mondial !

Kellerman22.10.2011 20:22

E anul lui Real asta. :D

Daniel-Ionut22.10.2011 21:39
Realul sta intr-un singur jucator : Cristiano Ronaldo. Fara el , echipa ar fi 0 barat !

 

Nici tu nu te crezi ce spui.

red&blue_boy22.10.2011 21:43
Grigo .23.10.2011 10:29
Realul sta intr-un singur jucator : Cristiano Ronaldo. Fara el , echipa ar fi 0 barat !

 

 

hahahah..buna asta...si Barcelona fara Messi cum ar arata ?

bogdinho'23.10.2011 11:04

Barcelona joaca combinativ , joc de echipa , spectacol. Real arunca mingea la Ronaldo , iar de aici vine sutul spre poarta. Sa ii vezi ca fac si ei o faza de fotbal adevarat sau mai mult de 10-15 pase , niciodata !

 

Barca fara Messi ? E la fel de buna , pentru ca exista Xavi,Fabregas,Thiago,Iniesta plus D.Alves care e un fundas super ofensiv. Barca joaca fara un varf autentic , practica un fotbal spectaculos , la firul ierbii , ti-e mai mare dragul sa te uiti si sa ii aplauzi indiferent de rezultatul final.

 

 

red&blue_boy06.11.2011 13:28
red&blue_boy19.11.2011 22:55
Daniel-Ionut20.11.2011 08:52

Penalty clar la ultima faza.

*Alecs*20.11.2011 11:09

Piept.

 

2ms0jtt.gif

f234567k20.11.2011 11:32

Mingea l-a lovit clar in piept pe jucatorul madrilen.

Daniel-Ionut20.11.2011 12:34

Nu am revazut faza, dar aseara in direct, mi s-a parut ca a fost in mana. Daca l-a lovit in piept, e si mai bine :D

red&blue_boy20.11.2011 13:56

Asa e, in direct a parut c-a fost penalty. Apoi , pe reluari , nu mai pare.

vlad20.11.2011 15:53

O spun si eu ca suporter neutru ( :) ) nici urma de penalti.

Maye20.11.2011 20:49

Hent. Furaciune.

Maye21.11.2011 15:21

Revin.

 

Piept, clar.

 

vlad21.11.2011 16:16
Revin.

 

Piept, clar.

 

M-am sucit in acest caz. E facatura , Mariuse?

Maye21.11.2011 16:53

Enigma "Pumnul lui Basescu"?

vlad21.11.2011 16:54
Enigma "Pumnul lui Basescu"?

 

Da... pixelul albastru! Ce amintiri!

*Alecs*21.11.2011 17:48

@Maye

 

Alt unghi mai prost nu gaseai ?

«1666768697075»