Proiectul TV.fcsteaua.ro a fost amanat
Ne cerem scuze, testul programat in aceasta seara pentru transmisia live pe net a meciului cu Gorica nu va mai avea loc. De asemenea si proiectul TV.fcsteaua.ro este deocamdata intr-un impas din care nu putem estima in cat timp va iesi.
Apreciem interesul dumneavoastra pentru acest proiect insa colectivul fcsteaua.ro, in majoritatea lui, a decis ca din moment ce nu poate garanta in nici un fel proiectul(deoarece acesta implica o firma terta)si conditiile legale de desfasurare a acestuia, a decis sa nu gabeasca pornirea lui.
Atunci cand vom fi siguri ca voi, utilizatorii nostri fideli, veti putea beneficia garantat de cele mai bune conditii, va asiguram ca proiectul va fi lansat.
Ne cerem scuze in special celor din afara tarii care si-au pus mari sperante in aceasta idee, deoarece le este aproape imposibil sa vada live meciurile Stelei si pe care nu ii invidiaza nimeni din punctul acesta de vedere. La ei ne gandim in primul rand cand promitem ca proiectul va fi online in cel mai scurt timp posibil.
Raspundem la orice intrebari, nelamuriri, cereri, legate de acest subiect la adresa:TV[at]fcsteaua.ro
------------------------------------------------
Prefer sa ma injurati acum cat vreti de mult, aici pe topicul asta sau la adresa de email pusa la dispozitie decat sa fiu injurat mai apoi ca ceva a iesit prost. Nu vreau sa dau detalii mai multe decat in comunicat insa va garantez ca atat eu personal cat si majoritatea celor care se ocupa de site vrem ca stelistii, mai ales cei din State, sa poata sa vada Steaua pe net. Deocamdata nu s-a putut. Se va putea.