Deci vom face testul azi sau maine, dupa aia vom baga si pay pal si toate futaniile ca toata lumea sa plateasca
Incep sa regret ca am inceput aceasta inintiativa...insa daca tot merge acum oricum stiu vreo 2,3 care chiar daca vor plati 1000 euro pe luna nu vor vedea meciuri pe site
Daca o sa putem plati prin paypal e in regula...e mai simplu. A facut careva un comentariu cum ca a mers la ING sa depuna banii in contul ala si i-au spus ca trebuie sa aiba cont la ei ca sa poata sa faca asta...ceea ce mi se pare aiurea. Eu ti-am trimis deja datele pe care le-ai cerut, asa ca sper sa ma ai in evidenta acolo
N-ai de ce sa regreti, eu zic ca e o initiativa buna si or sa se stranga destui...mai greu inceputul
Asteptam meciul de miercuri, sa vedem cum merge - si vorba cuiva de mai sus, eu stau tot in Toronto, ne strangem mai multi si iti dam banii, poate e mai usor si pentru tine si pentru noi