daca lotul va arata aproximativ cum arata acum sunt sigur ca vom trece de turul III, si cu sansa chiar mai departe. daca vor fi schimbari majore, nu mai stiu.
daca lotul va arata aproximativ cum arata acum sunt sigur ca vom trece de turul III, si cu sansa chiar mai departe. daca vor fi schimbari majore, nu mai stiu.
Un lucru e clar:
Liga Campionilor
VERBOTTEN MILOGILOR! ![]()
Atunci cand ai o echipa inchegata asa cum avem noi, mai mult de doua modificari in "primul 11" nu este indicat sa faci. Aici vorbim eventual de un atacant si de inlocuitorul lui Ogararu.
si poate un fundas dreapta mai acatari. si-un varf mai al dracului.
Nu pot sa va felicit pentru castigarea campionatului dar va urez multa bafta in preliminariile CL!!!
Multumim dinamovistule. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nu pot sa va felicit pentru castigarea campionatului dar va urez multa bafta in preliminariile CL!!!
bafta si voua in Cupa UEFA. :twisted:
Editat. Moderatorii
mda... pac , pac , pac , anul asta intram in grupe , terminam pe 3 , mergem in UEFA si o castigam ; la anul` jucam semifinala de UCL , iar peste 2 ani castigam UCL . :lol: :lol: :lol:
suntem peste tot acasa....scuze dak deranje..sunt nou pe aici 8)
anul asta in grupe iesim pe 3 si jukam in Cupa UEFA!! dar sper ca primele 2 echipe din grupa sa fie dintre cele mai tari!!! la anul iesim pe 2 si ajungem pana in sferturi!!! iar peste 2 ani castigam CL kum am facut si in Cupa UEFA(nu ca nu am castigat-o) din an in an progrese 8) 8) :lol: :lol:
sa dea domnu D-zeu ...sa fim cei mai tari din Europaanul asta in grupe iesim pe 3 si jukam in Cupa UEFA!! dar sper ca primele 2 echipe din grupa sa fie dintre cele mai tari!!! la anul iesim pe 2 si ajungem pana in sferturi!!! iar peste 2 ani castigam CL kum am facut si in Cupa UEFA(nu ca nu am castigat-o) din an in an progrese 8) 8) :lol: :lol:
anul asta vom ajunge cel putin in optimile UCL iar la anul vom juca poate chiar finala.
visul meu este sa vad un meci Steaua-Barcelona
2 1
8) ...in finala bineinteles
Eu sunt mai pragmatic de felul meu ... Intai sa-i vad in grupe ! Asta e visul meu acum !
Steaua are nevoie de multe meciuri amicale in aceasta perioada, pentru ca fundasul dreapta este un post extrem de important intr-om echipa de fotbal (fie si datorita faptului ca procentual el da cele mai multe centrari si angajari in adancime) asa ca avem nevoie de meciuri cu echipe cuminti, care sa ne lase sa exersam jocul fara Ogararu. Vor fi multe probleme aici. De acord, Steaua a luat bani multi, dar trebuie sa fie foarte, foarte atenta cu compensarea acestei pierderi grele. Si, din cate vad, peticim alte posturi, cand acesta este primul unde este nevoie sa se vada titularul. Oricum, pe inlocuitorul lui Ogararu, fie ca va fi Balan, fie vreun strain de pe afara (mi l-as fi dorit pe Badoi, singurul din Romania care se potrivea) nu-l invidiez. Va avea o sarcina a dracului de grea.
anul asta in grupe iesim pe 3 si jukam in Cupa UEFA!! dar sper ca primele 2 echipe din grupa sa fie dintre cele mai tari!!! la anul iesim pe 2 si ajungem pana in sferturi!!! iar peste 2 ani castigam CL kum am facut si in Cupa UEFA(nu ca nu am castigat-o) din an in an progrese 8) 8) :lol: :lol:
Asa suntem noi romanii ne multumim mereu cu putin... Eu ma gandesc asa : daca am fi jucat Suprcupa cu Barca nu ne-am fi gandit decat la victorie... !!!
Asa trebuie sa gandim si la anul' in CL (nu sa mergem la 0-0 in deplasari) . Si daca noi castigam toate meciurile... ia ghiciti voi !!!
Nu pot sa va felicit pentru castigarea campionatului dar va urez multa bafta in preliminariile CL!!!
Nu trebuie sa ne feliciti ci doar sa ne multumesti. In rest, multa bafta si voua in preliminarii si sa va opriti in turul I al Cupei UEFA, adica pana in grupe.
Daca Badea si Drida au fost transferati doar pentru ca au declarat ca si-ar dori sa vina la Steaua poate ar trebui sa declaram si noi ca tinem cu Steaua si din 5 mil de suporteri ar avea o arie de selectie bunicica sincer Drida Badea si Panait nu sunt jucatori peste ce are Steaua acum.Noua ne trebuie jucatori care sa imbunatateasca lotul nu doar sa fie acolo de umplutura.
exact cum a zis canal
asa e fratilor
ne trebuie jucatori MAI BUNI decat ce avem noi acum !
eu nu vreau jucatori mai buni, sau vreau doar unu, doi, eu vreau sa jucam in cl cu Radoi, Goian, Dica, Paraschiv, Nicolita, Carlos si toti ceilalti pe care am ajuns sa-i iubesc. nu vreau schimbari majore, vreau ca baietii astia minunati sa aibe bucuria unor meciuri in cl, nu altii cu valoare mai mult sau mai putin aproximativa, adusi de Gigi pe multi bani.
Eu sunt mai pragmatic de felul meu ... Intai sa-i vad in grupe ! Asta e visul meu acum !
....lasa tu ca o sa castige asa anticipez eu :lol:
Asa anticipam toti..da' cine stie ???lasa tu ca o sa castige asa anticipez eu
Asa anticipam toti..da' cine stie ???lasa tu ca o sa castige asa anticipez eu
...dak anticipam tot mai multi e bine...dar vom trai si vom vedea 8)
Stie cineva cand aflam cu ce echipa vom juca in turul II preliminar?
Vineri, 23 iunie, este tragerea la sorti pentru Q1 si Q2!