FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, editia 2006/2007

«123420»
axl2310.06.2006 01:38

daca lotul va arata aproximativ cum arata acum sunt sigur ca vom trece de turul III, si cu sansa chiar mai departe. daca vor fi schimbari majore, nu mai stiu.

Dawson10.06.2006 01:43

Un lucru e clar:

Liga Campionilor

VERBOTTEN MILOGILOR! :D

Bogdan4Steaua10.06.2006 01:43

Atunci cand ai o echipa inchegata asa cum avem noi, mai mult de doua modificari in "primul 11" nu este indicat sa faci. Aici vorbim eventual de un atacant si de inlocuitorul lui Ogararu.

axl2310.06.2006 01:47

si poate un fundas dreapta mai acatari. si-un varf mai al dracului.

Red Dogs Forever10.06.2006 10:19

Nu pot sa va felicit pentru castigarea campionatului dar va urez multa bafta in preliminariile CL!!!

helena_steaua10.06.2006 20:25

Multumim dinamovistule. :D:D:D:D:P:P

Dan_BKL10.06.2006 21:13
Nu pot sa va felicit pentru castigarea campionatului dar va urez multa bafta in preliminariile CL!!!

 

bafta si voua in Cupa UEFA. :twisted:

 

Editat. Moderatorii

Agy_2311.06.2006 20:45

mda... pac , pac , pac , anul asta intram in grupe , terminam pe 3 , mergem in UEFA si o castigam ; la anul` jucam semifinala de UCL , iar peste 2 ani castigam UCL . :lol: :lol: :lol:

ady4steaua11.06.2006 23:56

:D suntem peste tot acasa....scuze dak deranje..sunt nou pe aici 8)

Spre 2412.06.2006 06:24

anul asta in grupe iesim pe 3 si jukam in Cupa UEFA!! dar sper ca primele 2 echipe din grupa sa fie dintre cele mai tari!!! la anul iesim pe 2 si ajungem pana in sferturi!!! iar peste 2 ani castigam CL kum am facut si in Cupa UEFA(nu ca nu am castigat-o) din an in an progrese 8) 8) :lol: :lol:

ady4steaua12.06.2006 07:29
anul asta in grupe iesim pe 3 si jukam in Cupa UEFA!!   dar sper ca primele 2 echipe din grupa sa fie dintre cele mai tari!!! la anul iesim pe 2 si ajungem pana in sferturi!!! iar peste 2 ani castigam CL kum am facut si in Cupa UEFA(nu ca nu am castigat-o)  din an in an progrese 8)  8)  :lol:  :lol:
sa dea domnu D-zeu ...sa fim cei mai tari din Europa :D
Dan_BKL12.06.2006 10:53

anul asta vom ajunge cel putin in optimile UCL iar la anul vom juca poate chiar finala.

korynna12.06.2006 11:43

visul meu este sa vad un meci Steaua-Barcelona

2 1

8) ...in finala bineinteles

Minimus12.06.2006 12:47

Eu sunt mai pragmatic de felul meu ... Intai sa-i vad in grupe ! Asta e visul meu acum !

Gaby12.06.2006 13:17

Steaua are nevoie de multe meciuri amicale in aceasta perioada, pentru ca fundasul dreapta este un post extrem de important intr-om echipa de fotbal (fie si datorita faptului ca procentual el da cele mai multe centrari si angajari in adancime) asa ca avem nevoie de meciuri cu echipe cuminti, care sa ne lase sa exersam jocul fara Ogararu. Vor fi multe probleme aici. De acord, Steaua a luat bani multi, dar trebuie sa fie foarte, foarte atenta cu compensarea acestei pierderi grele. Si, din cate vad, peticim alte posturi, cand acesta este primul unde este nevoie sa se vada titularul. Oricum, pe inlocuitorul lui Ogararu, fie ca va fi Balan, fie vreun strain de pe afara (mi l-as fi dorit pe Badoi, singurul din Romania care se potrivea) nu-l invidiez. Va avea o sarcina a dracului de grea.

_yang12.06.2006 20:48
anul asta in grupe iesim pe 3 si jukam in Cupa UEFA!!   dar sper ca primele 2 echipe din grupa sa fie dintre cele mai tari!!! la anul iesim pe 2 si ajungem pana in sferturi!!! iar peste 2 ani castigam CL kum am facut si in Cupa UEFA(nu ca nu am castigat-o)  din an in an progrese 8)  8)  :lol:  :lol:

 

Asa suntem noi romanii ne multumim mereu cu putin... Eu ma gandesc asa : daca am fi jucat Suprcupa cu Barca nu ne-am fi gandit decat la victorie... !!!

Asa trebuie sa gandim si la anul' in CL (nu sa mergem la 0-0 in deplasari) . Si daca noi castigam toate meciurile... ia ghiciti voi !!!

razvan198313.06.2006 09:14
Nu pot sa va felicit pentru castigarea campionatului dar va urez multa bafta in preliminariile CL!!!

Nu trebuie sa ne feliciti ci doar sa ne multumesti. In rest, multa bafta si voua in preliminarii si sa va opriti in turul I al Cupei UEFA, adica pana in grupe.

cANAL14.06.2006 07:49

Daca Badea si Drida au fost transferati doar pentru ca au declarat ca si-ar dori sa vina la Steaua poate ar trebui sa declaram si noi ca tinem cu Steaua si din 5 mil de suporteri ar avea o arie de selectie bunicica sincer Drida Badea si Panait nu sunt jucatori peste ce are Steaua acum.Noua ne trebuie jucatori care sa imbunatateasca lotul nu doar sa fie acolo de umplutura.

spre_2414.06.2006 08:05

exact cum a zis canal ;) asa e fratilor ;) ne trebuie jucatori MAI BUNI decat ce avem noi acum !

axl2314.06.2006 08:09

eu nu vreau jucatori mai buni, sau vreau doar unu, doi, eu vreau sa jucam in cl cu Radoi, Goian, Dica, Paraschiv, Nicolita, Carlos si toti ceilalti pe care am ajuns sa-i iubesc. nu vreau schimbari majore, vreau ca baietii astia minunati sa aibe bucuria unor meciuri in cl, nu altii cu valoare mai mult sau mai putin aproximativa, adusi de Gigi pe multi bani.

ady4steaua14.06.2006 08:10
Eu sunt mai pragmatic de felul meu ... Intai sa-i vad in grupe ! Asta e visul meu acum !

....lasa tu ca o sa castige asa anticipez eu :lol: :D

_yang14.06.2006 11:17
lasa tu ca o sa castige asa anticipez eu
Asa anticipam toti..da' cine stie ???
ady4steaua14.06.2006 12:29
lasa tu ca o sa castige asa anticipez eu
Asa anticipam toti..da' cine stie ???

...dak anticipam tot mai multi e bine...dar vom trai si vom vedea 8)

Dan_BKL20.06.2006 11:18

Stie cineva cand aflam cu ce echipa vom juca in turul II preliminar?

Ayrton20.06.2006 11:34

Vineri, 23 iunie, este tragerea la sorti pentru Q1 si Q2!

«123420»