Greu de spus daca Piti il va convoca curand,
oricum ce s-a intamplat la Chicago nu este de bun
augur. Daca nu il convoaca si echipa se impiedica
sa vezi ce bun va fi Mutu atunci. Daca il va convoca
nu este exclus ca Mutu sa-l "lucreze" pe Piti, ca doar
are destui preiteni in echipa, inclusiv Dica....
sa nu uitam ca Mutu l-a lovit pe la spate pe Giovani
Becali, un excroc versat nu ca Piti.
Si apropo nu cred ca Mirel Radoi si cu Piti s-au
impacat, doar au facut un armistitiu. In acea declaratie a lui Mirel in care zicea ca se stie ce
patesc aceia care se contrazic cu Piti, oare la cine
se referea la Mutu sau la el insusi?
Cred ca atitudinea lui Piti ceva ce genul "dat jos
militaria din pod" este depasita si nu va da roade
in conditiile in care conduce(cica!) oameni care
sunt platiti caum sunt unii jucatori.
Eu sper sa ma insel, si sa ne calificam ca ar fi
cazul......