04.11.2006 22:05
Pana la urma a fost o mare magarie, acum nu stiu cum sa o aduca pe Juve inapoi in A. La al nu stiu câtelea apel la a nu stiu câta curte de justitie Juve a mai ramas doar cu 9 puncte de suspendare, iar Milan tot cu 8. Si cand te gandesti ca Juve a fost acuzata pentru o gramada de meciuri, iar Milan pentru vreo 2 parca. S-a intervenit de undeva de sus si acolo e o Mafie in fotbal la fel ca si la noi.
