io sunt curios sa vad cum o sa faca Ballack fatza la Chelsea (parca se transferase acolo, nu? sau era doar zvon... nu mai stiu), ca afara de niste suturi de la distanta (reusite, ce-i drept), n-am prea vazut in el jucatorul acela magnific pt care sa se plateasca nush cate zeci de milioane de euro!
A venit GRATIS, la final de contract, si fara suparare, esti subiectiv...Ballack este creierul Germaniei, fara el nu ar fi nemtii la fel de puternici...are ceva ce multi mijlocasi de clasa nu au..DETERMINAREA GERMANA!
