nu merita Ovidiu Petre atitia bani , sincer...
Daca nu este un aranjament de spalare de bani in mod oficial(perfect legal)
Chestia se poate face asa:Gigi plateste 1,5 mil +tva
pe Petre,Iancu ia banii si da inapoi 1.000.000 in mana; Gigi are bani sa ia un alt jucator cu 1.000.000 in mana si 250.000 pe hartie...
Asa un club ca National va plati impozite (datorate
statului)numai din suma mica,si are 1 mil .curati.
chestia cu Mazilu cum arata de cateva zile incepe sa puta a teapa
Se pare ca siman si Copos vor sa traga cati mai multi bani de la Gigi...ceva de tip...
...mai anunta ei ca s-au inteles...mai da telefon Gigi si pluseaza cu 200.000 de euro... si tot asa
Suma oferita pe Mazilu a fost clara mai Simane din.B.
Mazilule daca citesti,depinde de tine daca vrei
sa joci in C.League sau UEFA cup.
Oricum cine vrea sa vina INAINTE de semnarea contractului trebuie sa treaca pe la Bologna cu Meme
LA RADIOGRAFII SI CONTROALE
ca sa vedem ce cumparam , sa nu luam teapa cu vreun
fotbalist accidentat..,(Si englezii ar fi luat-o cu
Radoi),care sa stea pe bara 4 luni si sa ajunga la
nivel bun de pregatire in alte 4.
Deci MM, Oli, Gigi Atentie Ce Cumparati..
Noi suporterii ii vrem pe x , y ,z dar voi trebuie sa-i testati inainte de achizitie ca asta nu e
treaba noastra...
P.S. Mazilu a stat mult pe bara ... nu cumva are si
el probleme de tip Radoi, Iacob ,care se vor aparea dupa achizitionare?