@Victor ce ne poti spune de Herea/Lazar/Shroj?
Op cand ar putea intra in teren si de cand ar putea fi declarat oficial jucatorul Stelei.
Cat despre titlu, sezonul trecut mi s-a parut unul decisiv. De aia a zis GG la final ca incepe hegemonia Stelei. Si pentru Lyon in Franta, greu a fost sa ia primele 2 titluri consecutive, ca de acolo, s-a detasat.
In mod "normal", Rapid ar fi trebuit sa castge campionatu si Dinamo ar trebui sa-l castige pe asta, nu?(dupa calendarul cooperativei)
Este vreun jucator la Steaua pe final de contract(in ultimul an sau chiar ultimele 6 luni)
Alexandru Iacob de ce n-a mai venit?
Andrei Enescu(considerat urmasul lui Dorinel, nr 8, etc) de ce a fost VANDUT???
Si de atacantu ala ce se mai aude? :?