Steaua a facut o ultima oferta pentru Mazilu
Gigi Becali a dezvaluit ca s-a intilnit cu patronul gruparii Sportul Studentesc, Vasile Siman, pentru a obtine transferul atacantului Ionut Mazilu.
"Daca o sa mi-l dea cu 1,5 milioane de euro pe Ionut Mazilu, o sa-l iau, daca nu, sa fie sanatos. Eu am facut oferta. Nu ma mai intereseaza alti jucatori, doar un atacant", a declarat oficialul stelist. Initial Becali a spus ca nu ofera mai mult de 1 milion de euro pentru virful nationalei. Pentru Mazilu se mai lupta Rapid si Dinamo.
propun sa facem o cheta daca nu ni-l da cu 1.5 ![]()
