FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - prima editie!

«1234»
stelistu9916.05.2006 19:07

kamaciuki - alin_greavu2002 6-2

alin_greavu2002 - kamaciuki 2-4

 

ASTA E >>> AM AJUNS DEPARTE SUNT FERICIT > >> BAFTA ADVERSARULUI SA IEI FINALA FRATE :D

kamaciuki16.05.2006 19:19

merci mult aline...ma buur ca ai fost fair play...ce bine ar fi dak toti jucatorii de pe aici ar fi ca tne ionutz , danutz, ....si ceilalti se stiu...oricum ma mira totusi kt de bine a mers conex tinand cont distanta...aa ionutz apropo-....l+am intrebat azi pe antonio ce are de gand si mi+a dat ignore...saracu de el ...cred ca sufera dar ii tre3ce rpd ca e doar un joc...

stresrp17.05.2006 00:08

hmm ionutz mai ai posturile lu ala needitate ca nu am putut intelege tot? :P

 

gg kamaciuki pentru ca ai prins trenu spre finala :lol:

i0nutz8317.05.2006 07:24

nu, nu le mai am .. dar nu e prea greu sa-ti dai seama cam ce voia sa zica..

Sonic17.05.2006 13:58

omul_anonim 4-2 stres2500

stres2500 3-2 omul_anonim

kamaciuki17.05.2006 14:42

anonim se pare ca va trebui sa imi scoti ignorul..am si eu o intrebare ...finala se joaca ca la italieni 2 meciuri?:D...sau ...dam dekt unu'?...parerea mea e ca ar fi mai bine 2 meciuri...tu ce zici anonime?

i0nutz8317.05.2006 21:07

Finala se joaca intr-o singura mansa, miercuri, 24 mai, ora 19.00.

 

FINALA

omul_anonim - kamaciuki

 

- miercuri, 24 mai, ora 19.00 -

kamaciuki18.05.2006 12:51

finala se va juk abia cand tipu' are de gand sa imi scoata ignoru'...pana atunci eu ma antrenez contra milanului pt ca stiu ca joaca cu Milan...:D..apropo s-au vandut toate cele 80000 de bilete?:P....anonime da-i si tu un semn de viata....

i0nutz8318.05.2006 15:04

Finala se joaca miercuri, la ora 19.00. Fara comentarii!

Sonic24.05.2006 16:46

Mdea, 4-3 pentru adversar, n-ai cum sa castigi atunci cand adversaru mai are cam 10-15min din joc si paseaza in careul sau.

Urat, nu-l felicit pentru ca nu merita

kamaciuki24.05.2006 16:48

Omul_anonim - KAMACIUKI : 3-4.....

 

dupa un meci absolut extraordinar cu o intrerupere totusi pt ca imi pikse mie netu....oricum deokamdata sunt f fericit intrucat am reusit sa castig primul trofeu pe fcsteaua.ro...sper sa reusesc si in campionat sa fac o figura destul de frumoasa....bafta in continuare tuturor....eu acum ascult Queen- We are the champions.... :lol: ...

mihai141124.05.2006 18:44

get a life,e doar un joc

i0nutz8324.05.2006 21:59

Iar incepeti cu frustrarile.. Felicitari kamaciuki, le meriti din plin !

 

 

PS: la Boro, Steaua s-a aparat 65 de minute..Era cat p-aci sa-i iasa..;)

 

 

finala:

 

omul_anonim - kamaciuki 3-4 !

stelistu9925.05.2006 00:55

BRAVO KAMACIUKI !! ASA FRATE MERSI CA TE-AI TINUT DE CUVANT SI AI LUAT CUPA !! :D FELICITARI !!

Prodigy_andrey27.05.2006 18:11
BRAVO KAMACIUKI !! ASA FRATE MERSI CA TE-AI TINUT DE CUVANT SI AI LUAT CUPA !! :D FELICITARI !!
o luam yo de nu ma bateai tu :P :twisted:
«1234»