FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - prima editie!

«1234»
i0nutz8309.05.2006 19:42

62 de minute jucate din prima mansa..

 

i0nutz - kamaciuki 3-2.. Victorie mare, in conditiile in care Real juca in min. 62 in doar opt jucatori de camp, iar raportul ocaziilor era net favorabil madrilenilor, 9-3.

 

 

Chiar daca nu vrea sa recunoasca, kamaciuki a iesit in acel minut "enervat" de maniera defensiva a gazdelor..

Am convenit sa disputam returul miercuri sau joi, scorul din prima mansa urmand sa ramana 3-2 Real.

i0nutz8311.05.2006 11:22

i0nutz83 - kamaciuki 1-7 in retur.. Am jucat penibil.. Felicitari adversarului si succes in continuare !

kamaciuki11.05.2006 12:28

meci tur: KAMACIUKI - JUlik Maniacu : 2-1

meci retur: Julik Maniacu - KAMACIUKI : 3-6

 

in total:8-4 pentru mine si merg mai departe....bafta in continuare tuturor....si vreau sa stiu cu cine joc in semifinale...?:D...sper ca voi ajunge la "Eindhoven"...

Un!t3d Roon3y11.05.2006 19:14

eu tot nu am dat de stress2500....de cand s-au postat meciurile l-am pus pe messenger si nici nu mia dat accept...deci nu cred ca apare pana maine la 20... :?

AmuntBoy11.05.2006 19:51

ce jucati voi aici??

la ce joc ?? fifa, FM etc??

mihai141112.05.2006 07:11

daca scrie fifa 2006 tu ce crezi profesore ca jucam?

i0nutz8312.05.2006 07:22

Super Mario.. Varianta aia pentru DVD..

stresrp12.05.2006 22:18

lol tare de tot... ;)

Un!t3d Roon3y14.05.2006 15:15

eu nu pot sai dau add pe mess lu stress2500....imi da eroare...ce fac?! :?

gabynumber_114.05.2006 17:13

alin_greavu2002 - antonio_bytzu 1 - 1

 

si returu maine seara a acum se misca ingrozitor

i0nutz8314.05.2006 23:28

stress, ionescu: cand aveti de gand sa jucati? Nu-nteleg cum va da erori mess-ul..Yo am pe toata lumea, fara vreo eroare..

Un!t3d Roon3y15.05.2006 06:33

eu am postat de mult ca imi da eroare...macar sa posteze si stress si sa zica ca a incercat si el sami dea add....nici eu nu stiu dc imi da eroare...ca nu am mai patit asa cva... :roll:...imi zice "There was an error in the server while trying to add a contact.Please try again."

mihai141115.05.2006 08:27

instaleaza alta versiune de mess si vezi daca iti face la fel

i0nutz8315.05.2006 08:35

Incercati cu "send instant message", pe msn, mirc, chat, exista o multime de alte variante de comunicare in afara de y!m ;) ..

stresrp15.05.2006 16:11

stress2500 - ionescusrn 5-6 / 9-2

stelistu9915.05.2006 17:37

alin_greavu2002 - antonyo_bitzu 1-1

antonyo_bitzu - alin_greavu2002 0-2 ..

 

CEA MAI PROASTA CONEXIUNE DIN LUME !! SA MISCAT SACADAT> POT SPUNE CA AM CASTIGAT CU NOROC .!! oricum bafta antonyo ..

gabynumber_115.05.2006 17:38

DATA viitoare cand mai bagati oameni in campionatu de fifa de ce nu ai luati si paia din africa de sud sau afganistan ca vad ca bagati din america dar nu vedeti de hal de conexiune exista cu rahati din alte tari.. nu e crect sa castige un amarat care habar nare cei ala fifa...

stelistu9915.05.2006 17:41

aoleu hai ca asta plange rau de tot .. e doar un joc bey *** .. nu jucam pe bani . si sa stii ca tu esti primu cu care a mers prost . cu ceilalti a mers f. bine nu ca sunt din america. daca atata gandeste creieru tau ce sa-ti fac? . in fine ... nu mai plange atata .. fii si tu barbat nu jucam pe bani asta e ... daca pierdeam eu cum era?.... asta e.. kamaciuki te astept in semifinale :)

gabynumber_115.05.2006 18:43
aoleu hai ca asta plange rau de tot .. e doar un joc bey jeg .. nu jucam pe bani . si sa stii ca tu esti primu cu care a mers prost . cu ceilalti a mers f. bine nu ca sunt din america. daca atata gandeste creieru tau ce sa-ti fac? . in fine ... nu mai plange atata .. fii si tu barbat nu jucam pe bani asta e ... daca pierdeam eu cum era?.... asta e.. kamaciuki te astept in semifinale :)

 

 

sa de-a Dumnezeu sa-ti cada degetele alea cu care joci fifa si sa-ti putrezeasca

si pe cine faci tu jeg bah analfabetule, retardat mintal si *********

 

editat de i0nutz83

stelistu9915.05.2006 18:59

loool .. prostia e infinita :)

gabynumber_115.05.2006 19:01
loool .. prostia e infinita :)

 

sa-mi bag **** in toata ****

 

editat de i0nutz83

i0nutz8315.05.2006 20:37

Ban antonio_bytzu pentru 5 zile, dupa asemenea jigniri, intolerabile intr-un concurs de fifa..

Doua etape suspendare, cu pierderea meciurilor la masa verde, 0-3.

Avertisment alin_greavu2002 pentru limbaj necorespunzator.

i0nutz8315.05.2006 21:10

SEMIFINALE

 

1.stress2500 - omul_anonim 2-4, 3-2

2.kamaciuki - alin_greavu2002 6-2, 4-2

 

Meciurile se joaca pana vineri, 19 mai, ora 17.00, in dubla mansa (tur-retur), castigatorii urmand sa se intalneasca in FINALA.

kamaciuki16.05.2006 05:57

ionutz deja multa lume a inceput sa se planga de antonio_bytzu....eu chiar nu pot juk cu el...cu alin_gravu mi-a mers aproape perfect si e clar ca nu e vb de conexiunea lui....e vb de conexiunea lu' antonio...sa incerci sa joci si u cu el sa vezi ca e impracticabil....cat despre injurii am postat si pe procesu' etapei...inainte sa vad ce s-a intamplat pe aici...ca si mie mi-a adresat injurii grave....si din cate ai obs tuturor...eu nu stiu ce sa mai zic...tu iei deciziile dar mi se pare ca ai fost mult prea ingaduitor cu el....oricum eu cred ca se va retrage pt ca nu mai are sanse de scapare de la retogradare....din cate stiu nu crd ca are vreo victorie pana acum.....alin_greavu sa imi zici la ce ora intri sa jukm ...ora Romaniei...sper sa fie ceva interesant si sper ca fair play-ul sa fie la el aksa...am impresia ca am mai jucat o dubla mansa cu tine...barajul pt divizia A...am iesit castigator de acolo...acum poate iti iei revansa si mergi la "Eindhoven".. :lol: ...bafta oricum...

i0nutz8316.05.2006 10:09

pe bitzu il astept cu un mail.. deocamdata nu poate posta pe forum.. totul depinde doar de modul in care va intelege el sa isi schimbe atitudinea..

«1234»