FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - prima editie!

«1234»
ady_4steaua28.04.2006 13:03
Doamne...pai n-ai avut ma timp de miercuri pana azi sa joci 20 de minute maxim?

tu nu te mai baga in seama cu japca ca nu vorbeam cu tine :evil:

i0nutz8328.04.2006 13:15

Acum ai cu cine?

PoWeR28.04.2006 13:49

tur: power_steaua_6 - costy_a1 6 - 3

retur: power_steaua_6 - costy_a1 3 - 1

 

power_steaua_6 - costy_a1 9 - 4

 

PoWeR merge mai departe !!! ... Steaua 4 Ever :P

ady_4steaua28.04.2006 14:47

nu nam cu cine pt ca tiam zis de alin_greavu dau greu ca difera fusu orar..si in cupa loversed mia zis ca sa retras.. zimi si mie cu cine sa joc ca timp am

i0nutz8328.04.2006 15:06

Eu cred ca ai probleme cu refresh-ul.. sau esti pe dial`up si se incarca greu?

ady_4steaua28.04.2006 18:55

scz frate da mai omorat ca asta e al treilea om cu care trebuia sa joc ..

Un!t3d Roon3y28.04.2006 18:58

ionescusrn 3-1 marinescu_dani2005

 

marinescu_dani2005 0-5 ionescusrn

 

final: ionescusrn 8-1 marinescu_dani2005

Sonic28.04.2006 19:11

brun3tt 1-6 omul_anonim

omul_anonim 5-0 brun3tt

andreevo28.04.2006 23:38

dasnoop_2003 - clas_mail 6-0

si returul cand i-o merge conexiunea...mai bine

geegee2130.04.2006 16:55

savubogdanus - adelp1er0 2-1 4-4 (6-5)

kamaciuki30.04.2006 17:42

Kamaciuki - Jok3r_sarbu : 5-3...in tur...si in retur am batut cu 4-3...

 

deci..5-3

4-3

ady_4steaua02.05.2006 17:56

ady_adinho - dogu_91 1-0, 4-1 scuze pt intarziere dar am fost amandoi plecati

mihai141103.05.2006 07:29

mihai1411-savubogdanus 4-2 4-2 (8-4 la general)

i0nutz8303.05.2006 11:50

OPTIMI:

 

1. stress2500 - big_aly_for_ever 3-2, 6-2

2. ionescusrn - dasnoop_2003 4-3, 4-5, 7-3

3. hurricane_msg - omul_anonim 3-4, 0-4

4. mihai1411- savubogdanus 4-2, 4-2

5. power_steaua_6 - julica_maniaku 2-7, 5-1

6. kamaciuki - i0nutz83 2-3, 7-1

7. alin_greavu2002 - ady_adinho 5-4, 8-1

8. antonio_bytzu - danutz12345 5-4, 5-5

 

Se joaca pana luni, 8 mai, ora 00.00

ManiaCU05.05.2006 11:26

power_steaua_6 - julica_maniaku 7-8 la general ... in tur 2-7 , retur 5-1 8) ce dubla spectaculoasa :wink: era sa patesc ce a patit Steaua la Boro :cry: ... de data asta tactica lui Oli cu 9 fundasi a dat roade :lol: :lol: :lol:

Sonic05.05.2006 18:57

hurricane_msg 3-4 omul_anonim

omul_anonim 4-0 hurricane_msg

Un!t3d Roon3y05.05.2006 19:17

ionescusrn 4-3 dasnoop_2003

 

dasnoop_2003 5-4 ionescusrn

 

Meci decisiv: ionescusrn 7-3 dasnoop_2003 {pacat ca unii nu sunt fair play si nu stiu sa se recunoasca invinsi :roll: }

stelistu9905.05.2006 23:43

alin_greavu2002 - ady_adinho 5-4 turu... 8-1 returu .. merg mai departe :D .. ady bafta ..

i0nutz8306.05.2006 06:34

cu voia voastra si a lui Dumnezeu cer si eu amanarea meciurilor cu kamaciuki..

Am plecat la derby-ul amaratilor, FCM Targoviste - Callatis Mangalia..

 

 

*antonio_bytzu - danutz12345 amanat si el, bytzu plecat din localitate pana maine seara.

stresrp06.05.2006 13:44

stress2500 - big_aly_for_ever

3 - 2

6 - 2

-----------------------------

T: 9 - 4

i0nutz8307.05.2006 12:56

FCM Targoviste - calatis mangalia 1-0 .. Mergem cu totii miercuri la buzau, pentru a cincea victorie consecutiva! ;)

gabynumber_107.05.2006 15:20

antonio_bytzu - danutz12345 5 - 4

danutz12345 - antonio_bytzu 5 - 5

 

(cele mai bune meciuri de pana acum ale mele)

Obiectiva pentru sezonul asta..

--evitarea retrogradarii

--castigarea cupei (sper)

i0nutz8309.05.2006 00:06

SFERTURI:

 

1.stress2500 - ionescusrn 5-6, 9-2

2.omul_anonim - mihai1411 4-0, 4-4

3.julica_maniaku - kamaciuki 1-2, 3-6

4.alin_greavu2002 - antonio_bytzu 1-1, 2-0

 

Meciurile se joaca pana luni, 15 mai, ora 23.00

mihai141109.05.2006 15:09

omul_anonim - mihai1411 8-4 (4-0 4-4)...meci f slab in aparare pt mine...bafta anonimule :)

Un!t3d Roon3y09.05.2006 16:06

bai stress2500...am incercat sa-ti dau add p mess si nu a mers....da o eroare... :? ..dami si tu add poate merge

«1234»