Doamne...pai n-ai avut ma timp de miercuri pana azi sa joci 20 de minute maxim?
tu nu te mai baga in seama cu japca ca nu vorbeam cu tine :evil:
Doamne...pai n-ai avut ma timp de miercuri pana azi sa joci 20 de minute maxim?
tu nu te mai baga in seama cu japca ca nu vorbeam cu tine :evil:
Acum ai cu cine?
tur: power_steaua_6 - costy_a1 6 - 3
retur: power_steaua_6 - costy_a1 3 - 1
power_steaua_6 - costy_a1 9 - 4
PoWeR merge mai departe !!! ... Steaua 4 Ever ![]()
nu nam cu cine pt ca tiam zis de alin_greavu dau greu ca difera fusu orar..si in cupa loversed mia zis ca sa retras.. zimi si mie cu cine sa joc ca timp am
Eu cred ca ai probleme cu refresh-ul.. sau esti pe dial`up si se incarca greu?
scz frate da mai omorat ca asta e al treilea om cu care trebuia sa joc ..
ionescusrn 3-1 marinescu_dani2005
marinescu_dani2005 0-5 ionescusrn
final: ionescusrn 8-1 marinescu_dani2005
brun3tt 1-6 omul_anonim
omul_anonim 5-0 brun3tt
dasnoop_2003 - clas_mail 6-0
si returul cand i-o merge conexiunea...mai bine
savubogdanus - adelp1er0 2-1 4-4 (6-5)
Kamaciuki - Jok3r_sarbu : 5-3...in tur...si in retur am batut cu 4-3...
deci..5-3
4-3
ady_adinho - dogu_91 1-0, 4-1 scuze pt intarziere dar am fost amandoi plecati
mihai1411-savubogdanus 4-2 4-2 (8-4 la general)
OPTIMI:
1. stress2500 - big_aly_for_ever 3-2, 6-2
2. ionescusrn - dasnoop_2003 4-3, 4-5, 7-3
3. hurricane_msg - omul_anonim 3-4, 0-4
4. mihai1411- savubogdanus 4-2, 4-2
5. power_steaua_6 - julica_maniaku 2-7, 5-1
6. kamaciuki - i0nutz83 2-3, 7-1
7. alin_greavu2002 - ady_adinho 5-4, 8-1
8. antonio_bytzu - danutz12345 5-4, 5-5
Se joaca pana luni, 8 mai, ora 00.00
power_steaua_6 - julica_maniaku 7-8 la general ... in tur 2-7 , retur 5-1 8) ce dubla spectaculoasa :wink: era sa patesc ce a patit Steaua la Boro :cry: ... de data asta tactica lui Oli cu 9 fundasi a dat roade :lol: :lol: :lol:
hurricane_msg 3-4 omul_anonim
omul_anonim 4-0 hurricane_msg
ionescusrn 4-3 dasnoop_2003
dasnoop_2003 5-4 ionescusrn
Meci decisiv: ionescusrn 7-3 dasnoop_2003 {pacat ca unii nu sunt fair play si nu stiu sa se recunoasca invinsi :roll: }
alin_greavu2002 - ady_adinho 5-4 turu... 8-1 returu .. merg mai departe
.. ady bafta ..
cu voia voastra si a lui Dumnezeu cer si eu amanarea meciurilor cu kamaciuki..
Am plecat la derby-ul amaratilor, FCM Targoviste - Callatis Mangalia..
*antonio_bytzu - danutz12345 amanat si el, bytzu plecat din localitate pana maine seara.
stress2500 - big_aly_for_ever
3 - 2
6 - 2
-----------------------------
T: 9 - 4
FCM Targoviste - calatis mangalia 1-0 .. Mergem cu totii miercuri la buzau, pentru a cincea victorie consecutiva! ![]()
antonio_bytzu - danutz12345 5 - 4
danutz12345 - antonio_bytzu 5 - 5
(cele mai bune meciuri de pana acum ale mele)
Obiectiva pentru sezonul asta..
--evitarea retrogradarii
--castigarea cupei (sper)
SFERTURI:
1.stress2500 - ionescusrn 5-6, 9-2
2.omul_anonim - mihai1411 4-0, 4-4
3.julica_maniaku - kamaciuki 1-2, 3-6
4.alin_greavu2002 - antonio_bytzu 1-1, 2-0
Meciurile se joaca pana luni, 15 mai, ora 23.00
omul_anonim - mihai1411 8-4 (4-0 4-4)...meci f slab in aparare pt mine...bafta anonimule ![]()
bai stress2500...am incercat sa-ti dau add p mess si nu a mers....da o eroare... :? ..dami si tu add poate merge