FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA fcsteaua.ro - prima editie!

«1234»
i0nutz8324.04.2006 12:57

In paralel cu campionatul, incepand de miercuri va incepe prima editie a cupei fcsteaua.ro. Cele 32 de echipe participante (16 din div. A + 16 din div. B) se vor intalni in 16 meciuri tur-retur.

Iata programul acestei competitii, cu precizarea ca la tragerea la sorti care se va desfasura maine, 25 aprilie, ora 10.00, nu vor exista capi de serie.

 

SAISPREZECIMI: miercuri 26.04 - vineri 28.04

OPTIMI: miercuri 3.05 - vineri 5.05

SFERTURI: miercuri 10.05 - vineri 12.05

SEMIFINALE: miercuri 17.05 - joi 18.05

FINALA: miercuri, 24.05.

 

Jocurile se vor desfasura tur- retur (cate 90 de minute, evident), in intervalul stabilit. Daca dupa 180 de minute scorul este egal, se va disputa un meci decisiv, in care vor fi permise prelungiri si lovituri de la 11m pentru departajare. In cupa, alegerea echipelor este libera, nefiind obligatoriu sa se joace cu echipele anuntate pentru campionat.

 

Mult succes!

gabynumber_124.04.2006 15:09

Mersi mult pt aceasta competitie chiar vroiam sa propun asa ceva si poate chiar un fel de finala intre alte campionate oficiale dupa alte site-uri (poate chiar pgl) Oricum creste nivelul competitiei

i0nutz8325.04.2006 08:15

SAISPREZECIMI:

 

1.severe_ro - stress2500 5-7, 4-3

2.caloicairoh - big_aly_for_ever 0-3,0-3

3.ionescusrn - marinescu_dani2005 3-1, 5-0

4.clas_mail - dasnoop_2003 0-6,

5.hurricane_msg - stan_andrei2 6-0, 2-3

6.brun3tt - omul_anonim 1-6, 0-5

7.mihai1411- aditza_stelistu 4-2, 5-1

8.savubogdanus - adelp1er0 2-1, 4-4

9.power_steaua_6 - costy_a1 6-3, 3-1

10.pariuriromania - julica_maniaku 1-2, 1-6

11.kamaciuki - jok3r_sarbu 5-3, 4-3

12.i0nutz83 - juventus014ever 6-0, 5-0

13.andrey_gogo - alin_greavu2002 3-4, 3-4

14.ady_adinho - dogu_91 1-0, 4-1

15.antonio_bytzu - andrei_marius06 4-1, 2-1

16.danutz12345 - heruand20 5-3, 9-3

 

Optimi: castigator 1- castigator 2, 3-4, etc..

Prodigy_andrey25.04.2006 15:17

O intrebare am !! aici postam rezultatele nu??

aditza_stelistu25.04.2006 18:30

in alta parte nu vad unde ai putea posta ..deocamdata asta e singurul topic dedicat cupei

i0nutz8325.04.2006 22:21
O intrebare am !! aici postam rezultatele nu??

 

Da.

geegee2126.04.2006 03:29

Savubgdanus - Din pacate miercuri trebuie sa plec la tara ( unde nu pot juca meciurile) si ma intorc sambata dupa-amiaza. Ionutz daca imi poti amana si mie meciurile plssss. Joc sambata seara cum am ajuns akasa. E prima oara cand iti cer si nu o sa se mai intample. Mersi

i0nutz8326.04.2006 07:36

Done.

ManiaCU26.04.2006 09:56

Am si eu o intrebare . Conteaza golul din deplasare ? De ex daca in tur este 1-0 si in retur 2-1 cel cu gol in deplasare merge mai departe sau se intra in prelungiri !

mihai141126.04.2006 14:44

mihai1411- aditza_stelistu 9-3 la general ( 4-2 tur,5-1 retur)

stelistu9926.04.2006 17:20

alingreavu2002 - andrei_gogo (4-3 in tur, si 4-3 in retur) 8-6 :)

 

bafta la promovare macar Andrei :D

Prodigy_andrey26.04.2006 17:23
alingreavu2002 - andrei_gogo (4-3 in tur, si 4-3 in retur) 8-6 :)

 

bafta la promovare macar Andrei :D

Mare ghinion am avut:( am condus cu 2-o da nu-i nimik meci frumos :D asta ii fotbalul!! Ms oricum Alin

ady_4steaua26.04.2006 18:35

ionutz yo am meci cu chips_ct ..pe baiatu asta nu l-am mai vazut pe mess demult timp , yo am jucat in B si am demult id lui..si vad ca nici macar nu sia ales echipa ..asa ca dak nu dau de el ce sa intampla? :?

gabynumber_126.04.2006 18:51

Meci tur antonio_bytzu - andrei_marius06 = 4 - 1

 

Meci retur joi de la ora 21:00 in direct pe TVR 1 in avampremiera meciului Middlesbrough - Steaua

 

Forzza Steaua

i0nutz8327.04.2006 08:22
Am si eu o intrebare . Conteaza golul din deplasare ? De ex daca in tur este 1-0 si in retur 2-1 cel cu gol in deplasare merge mai departe sau se intra in prelungiri !

 

Jocurile se vor desfasura tur- retur (cate 90 de minute, evident), in intervalul stabilit. Daca dupa 180 de minute scorul este egal, se va disputa un meci decisiv, in care vor fi permise prelungiri si lovituri de la 11m pentru departajare.

 

E limpede, nu? Nu conteaza golurile din deplasare..

 

*i0nutz83 - juventus014 6-0, 5-0.

stresrp27.04.2006 12:15

severe_ro - stress2500 5-7 4-3 scor total: 9-10

ManiaCU27.04.2006 16:26

pariuriromania - julica_maniaku 2-8 (1-2 in tur , 1-6 in retur) 8)

hurricane_msg27.04.2006 17:19

hurricane_msg - stan_andrei2:

*in primul meci 6-0

*al doilea meci 2-3

Rez final: hurricane_msg - stan_andrei2=8-3

big_aly_for_ever27.04.2006 19:12

caloicairoh - Big_aly_for_ever= 9 - 7

5 - 2

4 - 5

Felicitari si mult noroc mai departe.

A fost mai bun - a castigat!

gabynumber_128.04.2006 07:48
Meci tur antonio_bytzu - andrei_marius06 = 4 - 1

 

Meci retur joi de la ora 21:00 in direct pe TVR 1 in avampremiera meciului Middlesbrough - Steaua  

 

FORZA Steaua

 

meci retur :

andrei_marius06 - antonio_bytzu = 1 - 2

dani@steaua4ever28.04.2006 09:33

danutz12345 - heruand20 5 3

heruand0 -danutz12345 3 9

ady_4steaua28.04.2006 10:42

ionutz yo plec la munte sambata si stau pana marti asa ca cer sa mi se amane partidele dak nu reusesc sa le joc in seara asta

mihai141128.04.2006 12:07

Doamne...pai n-ai avut ma timp de miercuri pana azi sa joci 20 de minute maxim?

i0nutz8328.04.2006 12:18
ionutz yo plec la munte  sambata si stau pana marti asa ca cer sa mi se amane partidele daca nu reusesc sa le joc in seara asta

 

Nu se amana ABSOLUT NIMIC. De marti de cand au fost postate, ai avut tot timpul sa le joci. Sanatate!

ady_4steaua28.04.2006 13:02

cu cine vrei sa joc ionutze?

cu chips_ct care lai inlocuit ca na dat nici un semn de viata sau cu loversed care acum am vb cu el si mia zis ca sa retras..si mai aveam prima etapa cu alin_greavu2002 care omu e din america si mia zis sa intru ieri la 9 seara(pt mine)si na intrat? zi si mie cu care din astia vrei sa joc

«1234»