10.05.2013 13:12
mergeti linistiti si luati bilete!!! am luat 6 (singur, se dau mai mult de 4 de pers.) peluza II sector 312 (central pe inelul 3). La 6 o sa fiu la Piata Muncii in negru si cu fularul iubit!!! de abia astept!!!
![]()
mergeti linistiti si luati bilete!!! am luat 6 (singur, se dau mai mult de 4 de pers.) peluza II sector 312 (central pe inelul 3). La 6 o sa fiu la Piata Muncii in negru si cu fularul iubit!!! de abia astept!!!
![]()
FARA TRICOU/HANORAC NEGRU SI ESARFA/FULAR CU Steaua NU INTRA NIMENI IN GALERIE! **** dinam0
nu mai am rabdareeeeeee!!! sa-nceapa nebuniaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! ![]()
![]()