FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua bilete

«1345»
Alin8710.05.2013 13:12

mergeti linistiti si luati bilete!!! am luat 6 (singur, se dau mai mult de 4 de pers.) peluza II sector 312 (central pe inelul 3). La 6 o sa fiu la Piata Muncii in negru si cu fularul iubit!!! de abia astept!!!

 

fular-campionii

 

VD4710.05.2013 13:21

FARA TRICOU/HANORAC NEGRU SI ESARFA/FULAR CU Steaua NU INTRA NIMENI IN GALERIE! **** dinam0

FloryRadu10.05.2013 14:33

nu mai am rabdareeeeeee!!! sa-nceapa nebuniaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :D:steag_cruce_invers:

«1345»