FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua bilete

«12345»
povblack09.05.2013 18:40
DATI MAI DEPARTE!

 

Intalnirea generala a suporterilor stelisti pentru meciul cu dinam0, indiferent de locul din bilet, vineri orele 18 la Piata Muncii . Tinuta obligatorie tricou CULOARE NEAGRA si fular sau esarfa cu Steaua!

 

Sal De unde ai informatia cu tricourile negre?

Mai sunt alte persoane care pot confirma treaba cu tricourile?

VD4709.05.2013 18:44
Sal De unde ai informatia cu tricourile negre?

Mai sunt alte persoane care pot confirma treaba cu tricourile?

 

facebook Peluza Nord, cred ca avem cu totii un tricou negru undeva prin casa ;)

SteauaToronto09.05.2013 19:06

acuma sar baietii cu intrebarile ? si daca nu avem negru ne lasa sa intram in peluza ? trebuie sa fie negru sau merge si albastru inchis ?

stelistul^09.05.2013 19:08
facebook Peluza Nord, cred ca avem cu totii un tricou negru undeva prin casa ;)

 

Eu m-am uitat la Bogdan si nu scrie nimic de tricouri negre....

VD4709.05.2013 20:31
Eu m-am uitat la Bogdan si nu scrie nimic de tricouri negre....

 

Pana la urma nu pierzi nimic daca vi cu unu negru :)))

CreaTor09.05.2013 21:07

Peluza Nord Steaua

 

"Frate am zis fara intrebari,terminati cu comentariile stupide,e un anunt din partea liderilor peluzelor Sud si Nord!"

 

In concluzie toata lumea TRICOU NEGRU !

SuperstaR1809.05.2013 21:18

Da, a ramas ca intalnirea sa fie la 6 la Muncii, indiferent de locul ocupat pe stadion. Toata lumea in tricou/hanorac negru + fular.

SteauaToronto09.05.2013 21:29

DECI CONCLUZIA:

 

Toti stelistii,indiferent ca au bilete la peluza,indiferent ca au la tribune,ne intalnim maine,la Piata Muncii,ora 18.00....TRICOU NEGRU .... distribuiti mesajele sa afle si lumea care nu are net :)) ))))) daca mai exista asa ceva

DanielT09.05.2013 21:43

Sunt sanse sa mai gasesc maine 2 bilete la oricare dintre peluze la casele de la National Arena ?

Arsenal1886Steaua194709.05.2013 22:05

Ce miscari de trupe pe aici ..iar o sa fie Meme lider de galerie ?

VD4709.05.2013 22:25
Sunt sanse sa mai gasesc maine 2 bilete la oricare dintre peluze la casele de la National Arena ?

 

Eu zic ca da, mai sunt in jur de 10 mii de bilete cica

DanielT09.05.2013 22:32

Da ? Ca am vazut ca prin presa se zice ca mai sunt foarte putine ...

Mersi mult , sper sa prind .

VD4709.05.2013 22:36
Da ? Ca am vazut ca prin presa se zice ca mai sunt foarte putine ...

Mersi mult , sper sa prind .

 

Nu va fi un stadion plin cu siguranta, deci eu zic ca vei prinde. Forza Steaua!

SteauaToronto09.05.2013 22:42

stii care e treaba va fi plina peluza Stelei si tribunele goale :)))) eu cred ca vom fi cam 5000-6000....majoritatea care au luat la tribuna sunt stelisti dar vor intra cu galeria...

VD4709.05.2013 22:43
stii care e treaba va fi plina peluza Stelei si tribunele goale :)) )) eu cred ca vom fi cam 5000-6000

 

Si eu cred ca vom fi in jur de 5k si asta e cel mai important!

alex47589109.05.2013 22:45
Eu nu cred. Au fost doar 2750 de bilete pentru noi deci de ce ar pune cainii in vanzare alte bilete si chiar in galeria noastra?

 

Ce rost as avea sa te mint? Mi-am luat azi bilet la Peluza Sud, inel 3, sector 316, rand 1.

 

Sunt sanse sa mai gasesc maine 2 bilete la oricare dintre peluze la casele de la National Arena ?

 

1 bilet s-ar putea sa iti pot da eu maine daca vrei.

SteauaToronto09.05.2013 22:52

Peluza Sud e in partea ailalta...din cate stiu eu unde vom sta este la Peluza Nord

alex47589109.05.2013 23:10
Peluza Sud e in partea ailalta...din cate stiu eu unde vom sta este la Peluza Nord

 

Peluza Sud e cea dinspre Basarabia, unde sta nordul Stelei la meciurile in care Steaua e gazda pe mallarena. pch la meciurile de acasa pe national arena sta la Peluza Nord, unde sta Sudul Stelei de obicei... din cate stiu eu.

SteauaToronto09.05.2013 23:42

pai si noi maine tot la Peluza Nord mallarena o sa stam ma deasupra PCH (ca e meci de deplasare)....tu ai luat bilet la Peluza Sud unde va sta Sudul Dinamovist...

VD4710.05.2013 00:26

Nu uitati, ora 18:00, Piata Muncii, INDIFERENT unde aveti bilet, tricou negru neaparat si esarfa/fularul cu Steaua! Si bineinteles plamanii pregatiti.

stelistul^10.05.2013 05:36
pai si noi maine tot la Peluza Nord mallarena o sa stam ma deasupra PCH (ca e meci de deplasare)....tu ai luat bilet la Peluza Sud unde va sta Sudul Dinamovist...

Noi vom sta la peluza dinspre Basarabia adica peluza 2 Sud. Acolo avem bilete si toata peluza va fi a noastra, vom intra pe la poarta B.

doar_stelist10.05.2013 08:03

-Toronto- incurci peluzele

-alex475891- multumiri de pont cu casa de bilete

-DanielT- aseara la ora 19 am luat bilet de la casa la peluza 2 sud / inel 3, sector-ul nu ma intereseaza, evident;

la acea ora mai erau cateva sute de bilete la vanzare la casa la P2 I3

VD4710.05.2013 08:39

Mai sunt in jur de 7-8 mii de bilete, deci grabiti-va sa va luati daca nu ati facut-o pana acum. Ora de intalnire - 18:00, Piata Muncii, tricou NEGRU obligatoriu!

alex47589110.05.2013 12:12

Mai am un bilet in plus la peluza 2 Sud, inel 3, unde sta galeria Stelei. Pret cum l-am luat adica 25 lei, nu bisnita! 0732 607 390 cine vrea poate mai aveti noroc sa il am.

SteauaToronto10.05.2013 12:28

Peluza Nord Steaua (FACEBOOK):

*** "Repetitie,pt invazie:D:Astazi toti stelistii,ora 18.00,la Piata Muncii,cu tricouri negre pe voi.Cei care nu sunteti in tricouri negreu,nu veti fi primiti in sectoarele galeriei,veti fi trimisi la cetateni.De ce?Pt ca asa am hotarat noi.La fel,daca nu aveti o esarfa,un fular,la gat,veti fi lasati afara.Nu incepeti cu intrebari aiurea,nu va raspunde nimeni.Astazi rupem spurcatii.

 

***Daca sunt printre voi fara bilet si vreti sa veniti la meci,sunati la ora 18.00 la 0763211731 si exista sansa sa mai gasiti.Nu sunati mai devreme ca va iau la....."

«12345»