DATI MAI DEPARTE!
Intalnirea generala a suporterilor stelisti pentru meciul cu dinam0, indiferent de locul din bilet, vineri orele 18 la Piata Muncii . Tinuta obligatorie tricou CULOARE NEAGRA si fular sau esarfa cu Steaua!
Sal De unde ai informatia cu tricourile negre?
Mai sunt alte persoane care pot confirma treaba cu tricourile?
