Salut..
Ce facem in derby.ul cu Dinamo ...am observat ca s-au pus in vanzare...
Catzeii stau la peluza 1 , intrarea Maior Coravu, iar noi vom sta in peluza 2 inel 3. As dori sa-mi procur bilete online la tribuna langa peluza 2 ![]()
As dori sa stiu cate bilete vom avea ??? (poate am sanse sa prind bilet chiar in galerie..)
Asa ca preventiv imi voi lua la tribuna 1 inel 3 langa peluza II...
ca sa fiu mai aprope de voi, in caz daca nu prind bilet in galerie ![]()
