FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua bilete

«12345»
stelistul^08.05.2013 17:22
As vrea sa stiu si eu daca mi-am luat din greseala la Dinamo in peluza bilet pot intra cu galeria odata fara ca Doamne fereste sa ma puna sa ma duc la locul lor,dar ma gandesc ca nu ar avea cum sa ma trimita cu insemnele Stelei la aia in peluza. :steag_cruce_invers:

 

 

Daca ai fi citit postarile de mai devreme, ti-ai fi gasit raspunsul la intrebare. Da, vei intra cu galeria, in sectorul oaspetilor doar daca intri in acelasi timp cu noi.

George9408.05.2013 18:35

Punctul de plecare s-a stabilit care este??

stelistul^08.05.2013 18:40
Punctul de plecare s-a stabilit care este??

 

Peluza Nord Steaua

13 minutes ago

 

Toti stelistii,indiferent ca au bilete la peluza,indiferent ca au la tribune,ne intalnim vineri,la Piata Muncii,ora 18.00.

SteauaToronto08.05.2013 18:50

deci s-a stabilit a scris omul mai sus "Toti stelistii,indiferent ca au bilete la peluza,indiferent ca au la tribune,ne intalnim vineri,la Piata Muncii,ora 18.00."

 

p.s. parca vad ca iar se nimereste cineva cu o intrebare.

stelistul^08.05.2013 18:58
deci s-a stabilit a scris omul mai sus "Toti stelistii,indiferent ca au bilete la peluza,indiferent ca au la tribune,ne intalnim vineri,la Piata Muncii,ora 18.00."

 

p.s. parca vad ca iar se nimereste cineva cu o intrebare.

 

 

Da, ceva de genu' "dar cati o sa fim, dar avem voie cu fulare, dar la ce peluza stam" :))

SteauaToronto08.05.2013 19:02

este toaleta acolo unde stam ? ne lasa sa fumam ? ne lasa jandarmeria sa stam in picioare ? biletele sunt pe gratis ? :)))))))))))

VD4708.05.2013 19:03

O sa facem atmosfera pana la stadion!!!

stelistul^08.05.2013 19:05
este toaleta acolo unde stam ? ne lasa sa fumam ? ne lasa jandarmeria sa stam in picioare ? biletele sunt pe gratis ? :)))))))))))

 

 

:)))) a fost maxima asta cu toaleta!

VD4708.05.2013 19:08

Apropo, stie careva daca o sa avem coregrafie? (intrebare pe bune)

stelistul^08.05.2013 19:15

Ar fi frumos dar nu cred. Aflam Vineri la 18:00.

alex47589109.05.2013 13:20

Mergeti la casele de bilete de la National Arena ca puteti lua bilete in peluza 2 Sud intrarea Basarabie, inelul 3, unde sta galeria Stelei. Nu mai stati pe forum si intrebati atata.

stelistul^09.05.2013 13:28
Mergeti la casele de bilete de la National Arena ca puteti lua bilete in peluza 2 Sud intrarea Basarabie, inelul 3, unde sta galeria Stelei. Nu mai stati pe forum si intrebati atata.

 

 

Eu nu cred. Au fost doar 2750 de bilete pentru noi deci de ce ar pune cainii in vanzare alte bilete si chiar in galeria noastra?

boggie09.05.2013 14:41

Confirm, se vand la peluza II, inel 3, sector 316. Pareau ca se vand și la inelul 1, tot așa, un sector marginaș inspre Tribuna 2

ter0.4709.05.2013 15:34

la ce ora e antrenamentul oficial ? fularultras

stelistul^09.05.2013 15:41

Da, intrebarea mea este unde vom sta? Eu am primit bilete la inelul 1 sector 103.... Deci?

VD4709.05.2013 15:55

DATI MAI DEPARTE!

 

Intalnirea generala a suporterilor stelisti pentru meciul cu dinam0, indiferent de locul din bilet, vineri orele 18 la Piata Muncii . Tinuta obligatorie tricou CULOARE NEAGRA si fular sau esarfa cu Steaua!

stelistul^09.05.2013 16:00
DATI MAI DEPARTE!

 

Intalnirea generala a suporterilor stelisti pentru meciul cu dinam0, indiferent de locul din bilet, vineri orele 18 la Piata Muncii . Tinuta obligatorie tricou CULOARE NEAGRA si fular sau esarfa cu Steaua!

 

Asta stiu dar nu inteleg de ce s-au dat bilete in toata peluza.....plus ca si la case se gasesc bilete deci pot lua si javrele.

VD4709.05.2013 16:04
Asta stiu dar nu inteleg de ce s-au dat bilete in toata peluza.....plus ca si la case se gasesc bilete deci pot lua si javrele.

 

Sunt destule zvonuri care spun ca vor veni javre la ora 18:00, deci sa fim cu ochii in 4, sa nu avem surprize, trebuie sa-i avertizam pe toti.

stelistul^09.05.2013 16:07
Sunt destule zvonuri care spun ca vor veni javre la ora 18:00, deci sa fim cu ochii in 4, sa nu avem surprize, trebuie sa-i avertizam pe toti.

 

 

Daca ne intalnim la ora 18 la Muncii e greu de crezut ca vor veni cainii acolo.

CreaTor09.05.2013 16:10
Sunt destule zvonuri care spun ca vor veni javre la ora 18:00, deci sa fim cu ochii in 4, sa nu avem surprize, trebuie sa-i avertizam pe toti.

 

Sa vina daca au curaj, noi ii asteptam cu pumnii stransi.

stelistul^09.05.2013 16:15
Sa vina daca au curaj, noi ii asteptam cu pumnii stransi.

 

Da sa vina, ca sigur o sa iasa haos in stadion :D

silviuonline09.05.2013 16:21
Da, intrebarea mea este unde vom sta? Eu am primit bilete la inelul 1 sector 103.... Deci?

 

De la cine ai primit tu bilete acolo ?

VD4709.05.2013 16:40

Oricum, tricou de culoarea neagra neaparat pentru maine, probabil pentru coregrafie, fularul/esarfa cu Steaua si plamanii la 200%.

stelistul^09.05.2013 16:45
De la cine ai primit tu bilete acolo ?

 

 

De la Mihai (NUCLEO) de la magazinul suporterilor! Daca mai este cineva care a primit tot acolo bilet si stie despre ce este vorba sa ne zica si noua.

stelistul^09.05.2013 17:46

Da, s-a lamurit si problema cu inelele. Vom sta pe toate cele 3 inele :D

 

Peluza Nord Steaua

Today

 

sal,pe toate 3 inelele stam

«12345»