As vrea sa stiu si eu daca mi-am luat din greseala la Dinamo in peluza bilet pot intra cu galeria odata fara ca Doamne fereste sa ma puna sa ma duc la locul lor,dar ma gandesc ca nu ar avea cum sa ma trimita cu insemnele Stelei la aia in peluza.![]()
Daca ai fi citit postarile de mai devreme, ti-ai fi gasit raspunsul la intrebare. Da, vei intra cu galeria, in sectorul oaspetilor doar daca intri in acelasi timp cu noi.
