Eu nu ma prea pricep la fotbal. Imi explica cineva si mie de ce e considerat Tatu mai bun ca Rocha? Si ce a jucat in acest meci? Ca eu i-am auzit numele doar de 2 ori, cand a intrat si cand a cazut pe jos.
De asemenea, e prost semnalul in giulesti? Ca altfel nu-mi explic de ce a intrat Iancu in locul lui Rusescu. Poate ca a vrut infractorul suspendat sa ii transmita lui reghe sa il schimbe pe tatu cu rocha, iar asta a inteles Rusescu cu Iancu.
Saracu' Chipciu. L-au mutat, razmutat, stramutat. Acum nu mai joaca nimic.
p.s. Mie imi place cum sta Tatu pe teren. E nevoie de pricepere ca sa stai degeaba si sa te uiti cum joaca altii, aratand bine in tot acest timp. Cristi Dodel, de exemplu, nu stie sa faca asta. El arata absolut groaznic cand sta degeaba pe teren.