E greu sa spui ca nu iti place jocul echipei atunci cand intr-un meci decisiv de calificare avem 2-0 dupa primele 10 minute(de mentionat ca nu au fost goluri norocoase), iar statistica de la final ne arata ca am avut mult mai multe ocazii de gol si suturi pe poarta decat polonezii. Sa nu mai spunem ca meciurile din fazele eliminatorii nu se compara cu cele din grupe..
In alta ordine de idei, a trecut aproape o luna si atacantul ala promis de MM nici acum nu a ajuns dimpotriva am mai pierdut unu, chiar doi daca il socotim pe Mihai Costea. Suntem interesati de Wesley pentru ca se spune ca pe postul de mijlocas ofensiv este nevoie de un jucator cu experienta; atunci de ce a mai fost adus Cristea.

