Incredibil cum se aud romanii din tribune... ![]()
Incredibil cum se aud romanii din tribune... ![]()
Fiuuu, ce inceput de meci!
Gata, cu golu asta am bani de bere maine ! ![]()
Ma doare in cot, evident, de rezultat si la meci ma uit doar pentru ca nu am ce face. Dar sunt asa curios. Eu sunt singurul care l-a vazut pe Dodel petarda tot sezonul?
Eu stiu ca astia de la Pro TV iubesc sa exagereze, da' e prea de tot sa vorbesti despre Tanase ca despre un star.
El e varza, 0, purtator ilegal de tricou cu nr 10. Nu e nici macar 10% din Chipciu sau chiar Adi Popa.
Cum dracu' de il vad oamenii pe asta ca fotbalist?
Inca ceva. Am impresia(s-ar putea sa gresesc si ma puteti corecta) ca Steaua a jucat mai bine in acest sezon FARA TANASE!
Dupa 120 de minute suntem la egalitate cu Chelsea, sa vedem urmatoarele 60.
Se pierde mingea cam des si cam usor.
Inca ceva. Am impresia(s-ar putea sa gresesc si ma puteti corecta) ca Steaua a jucat mai bine in acest sezon FARA TANASE!
Chelsea il are pe Torres. Se joaca 10 la 10.
Sa ma ierte cine vrea, sa ma injure cine vrea, m-am bucurat sincer la golul asta.
Bravo Chiriches!
''Printr-o padure de picioare'' ,cum spune unul dintre comentatorii de la digi, a dat gol Chiriches. Ar fi pacat sa nu plece la vara.
Sa ne lamurim. Care a fost Chelsea si care a fost Steaua? Si care gol a fost mai frumos? Al lui Mata sau al lui Chiriches?
BRAVO BAIETI! Indiferent de final am jucat (pina acum) de la egal la egal! Nu doresc sa critic pe nimeni dar Cristi Tanase nu se potriveste cu echipa aceasta. Poate el este bun de felul lui,cu siguranta are talent dar .....nu se potriveste intre baietii acestia.
Problema lui Tanase e ca Reghe se incapataneaza sa-l trimita in banda, desi n-are viteza. Un Tanase in centru, in locul lui Chipciu, ar dinamiza mai mult echipa.
Aaaah, si fara Adi Popa. Noul Banel Nicolita al Stelei, sa-mi bag...
pentru prima oara de cand sunt in austria, nu mi-am mai scrantit ochii la meciul Stelei. de data asa nu l-am mai vazut la calculator, ci la televiziunea austriaca ORF. si m-am bucurat sa vad ce mirati erau fritzii sa vada Steaua zburdand la englezoi acasa... superb publicul roman, frumos jocul Stelei. ei au avut mare noroc la golul lor, si noi am avut ceva noroc la al nostru. per total rezultat echitabil la pauza. mi-e teama de arbitru in repriza a doua. insa una peste alta si jucatorii si suporterii romani au dat o palma Angliei.
jos palaria si... hai si in repriza a doua la fel. ca daca nu moare ca il injuram si ii dorim raul, poate moare maimuta de bucurie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaaah, si fara Adi Popa. Noul Banel Nicolita al Stelei, sa-mi bag...
Daca Adi Popa e noul Banel, atunci jj e omul cu cel mai mare coeficient de inteligenta din tara.
Sa ma ierte cine vrea, sa ma injure cine vrea, m-am bucurat sincer la golul asta.
Bravo Chiriches!
Nu esti singurul.
Ma bucur sincer pentru baiatul asta.
Dodel e prea abstract pentru acest sport..Asa cum si fotbalul e prea abstract pentru el.
Later edit: La golul lui Terry astepta sa se respinga mingea singura sau ce?
Iar egalitate, dupa 150 de minute de joc. Inca 30.
Sper ca englezilor sa nu le iasa prea multe, mi-e clar ca vor calificarea.
Cred ca avea mai multe sanse Cech sa dea gol decat Torres.
Si totusi Pindean demonstreaza ca e singurul om care se poate pisa contra vantului fara sa se ude foarte tare.
Hai pa!
E clar ca sunt mai valorosi decat noi... Sper sa faca ciobanul infarct sau ceva de genul.
In felul asta nu se poate juca. Jegosii de la Chelsea lovesc, tin de tricou, intr-un cuvant joaca dur. Iar curva aia de arbitru le face jocul. Steaua a cazut. Adio calificare, pe care de altfel n-o asteptam. Dar nu la modul asta. Tanase, Chipciu si Rusescu au jucat rusinos! Adi Popa a jucat eroic. Apararea a fost varza.
In acest moment, min 76, scorul e 3-1, dupa golurile lui Terry si Tores. Sa ma pis pe fotbalul englezesc. Numai golani cotonogari.
Cred ca avea mai multe sanse Cech sa dea gol decat Torres.
Nu conteaza, ala a fost penalty toata ziua, ca sa fim corecti.
Eu nu as rezista sa joc pentru Steaua in asa meci si sa nu-i sparg fata lu' Dodel.
Sincer acum. Mi-e mila de oameni precum Chirices sau Chipciu. Astia-s chiar fotbalisti si trag tare. Apoi vine vedeta dodel si isi baga ce-are mai destept in toata munca lor...
Exagerezi la suparare, Virgile, fotbalul englez este, dupa mine, cel mai frumos din lume. Nu neaparat jocul dine seara asta.
Eu cred ca mai e vreme de un gol, sper sa fie pentru noi. Tanase trebuia schimbat acum 24 de ore, cand s-a facut echipa.
La meciul tur i-a durut in paispe de meci pe englezi. Mai important a fost meciul cu united.
Lemn tanase ramane lemn.
Io-s de acord cu Marius. Tanase e folosit unde/cum nu trebuie.