FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSMS Iasi - Steaua 0-3 (0-1)

«1234»
White_R16.09.2012 19:38

Rocha tot meciul a fost inafara jocului. E complet tampit ! La ultimul offside era 3m in spatele fundasilor si tot cerea mingea...si pana la urma asa tantalau si tot o baga in poarta :)))

Lari16.09.2012 19:43

Nah, ca ti-a raspuns Rocha, sa nu zici ca e baiat rau. :D

White_R16.09.2012 19:46
Nah, ca ti-a raspuns Rocha, sa nu zici ca e baiat rau. :D

intr-adevar asa prostanael si tot o baga....

rtj16.09.2012 19:51

Romania-Andorra:Maxim joaca 10 min si ii da clasa lui dodel.

CSMS Iasi-Steaua:Tot 10 min i-au trebuit si lui Popa.

Vedeti asemanarea?:))

gio_stgloria16.09.2012 20:05

Nu-mi dau seama cine e de vina pentru faptul ca ma plictisesc la meci: jocul sau comentatorul. Cred totusi ca amandoua.

 

Din cate se pare anul asta nu mai avem asa mari probleme in a castiga meciurile asa zis usoare. Foarte important, sezonul asta marcam repede. Pentru campionatul nostru Steaua merge foarte bine.

White_R16.09.2012 20:09

E bine că macar cu echipele mici Steaua castiga si marcheaza destul, totusi cu echipele bune trebuie INTELIGENTA. Continua sa lipseasca la multi jucatori un minim de perspicacitate. Nu trebuie sa fi mare fotbalist sa eviti un offside sau sa nu iei rosu cand conduci cu 3-0. Dati-le memo plus daca li se taie curentul de la alergat !

alexafa17.09.2012 12:56
E bine că macar cu echipele mici Steaua castiga si marcheaza destul, totusi cu echipele bune trebuie INTELIGENTA. Continua sa lipseasca la multi jucatori un minim de perspicacitate. Nu trebuie sa fi mare fotbalist sa eviti un offside sau sa nu iei rosu cand conduci cu 3-0. Dati-le memo plus daca li se taie curentul de la alergat !

 

Nici acum cand castiga destul de lejer meciurile astea, nu suntem multumiti?

juli192817.09.2012 15:24

 

 

Steau a facut o performanta mare la Iasi, este lider si are toate sansele la titlu. Numai sa nu se schimba antrenorul sau sa nu vanda la Munchen.

«1234»