Rocha tot meciul a fost inafara jocului. E complet tampit ! La ultimul offside era 3m in spatele fundasilor si tot cerea mingea...si pana la urma asa tantalau si tot o baga in poarta
)
Rocha tot meciul a fost inafara jocului. E complet tampit ! La ultimul offside era 3m in spatele fundasilor si tot cerea mingea...si pana la urma asa tantalau si tot o baga in poarta
)
Nah, ca ti-a raspuns Rocha, sa nu zici ca e baiat rau. ![]()
Nah, ca ti-a raspuns Rocha, sa nu zici ca e baiat rau.![]()
intr-adevar asa prostanael si tot o baga....
Romania-Andorra:Maxim joaca 10 min si ii da clasa lui dodel.
CSMS Iasi-Steaua:Tot 10 min i-au trebuit si lui Popa.
Vedeti asemanarea?![]()
Nu-mi dau seama cine e de vina pentru faptul ca ma plictisesc la meci: jocul sau comentatorul. Cred totusi ca amandoua.
Din cate se pare anul asta nu mai avem asa mari probleme in a castiga meciurile asa zis usoare. Foarte important, sezonul asta marcam repede. Pentru campionatul nostru Steaua merge foarte bine.
E bine că macar cu echipele mici Steaua castiga si marcheaza destul, totusi cu echipele bune trebuie INTELIGENTA. Continua sa lipseasca la multi jucatori un minim de perspicacitate. Nu trebuie sa fi mare fotbalist sa eviti un offside sau sa nu iei rosu cand conduci cu 3-0. Dati-le memo plus daca li se taie curentul de la alergat !
E bine că macar cu echipele mici Steaua castiga si marcheaza destul, totusi cu echipele bune trebuie INTELIGENTA. Continua sa lipseasca la multi jucatori un minim de perspicacitate. Nu trebuie sa fi mare fotbalist sa eviti un offside sau sa nu iei rosu cand conduci cu 3-0. Dati-le memo plus daca li se taie curentul de la alergat !
Nici acum cand castiga destul de lejer meciurile astea, nu suntem multumiti?
Steau a facut o performanta mare la Iasi, este lider si are toate sansele la titlu. Numai sa nu se schimba antrenorul sau sa nu vanda la Munchen.