Cum bate Steaua cum curge cu thanksuri pe aici! Becalistilor ![]()
Cum bate Steaua cum curge cu thanksuri pe aici! Becalistilor ![]()
Un pic trist , da' mai mult fericit...
Maine am inteles ca sunt tragerile la sorti pentru urmatorul tur.
La un moment dat comentatorul a zis ca slovacii stiu si putina romana. A fost careva atent ce scandau ?
Mi-a placut de Rusescu. Pasa de gol + gol!
@Gio,
Tiganii, tiganii
cand e sa fie, este, ce sa mai zici... au jucat bine. si nu s-au oprit dupa ce au dat gol.
intrebarea insa este, noi cand scapam de behaila?
cand e sa fie, este, ce sa mai zici... au jucat bine. si nu s-au oprit dupa ce au dat gol.
intrebarea insa este, noi cand scapam de behaila?
Cand ii vor muri toate oile
.
a innebunit lumea pe aici... betia succesului oameni buni??!
"Chipciu e Cristiano Ronaldo!" - Ciobanul
"Pintili e ca Xavi!" - Ciobanul
(
Parca nu mai e asa frumoasa victoria, este Danute? Bine ai venit in lumea noastra. ![]()
"Chipciu e Cristiano Ronaldo!" - Ciobanul"Pintili e ca Xavi!" - Ciobanul
(
Chiar a spus chestiile astea..? Eram si eu fericit ca am batut. Guie matii
No, cum sa spuna asa ceva. Un om echilibrat ca nea Gigi?
Sincer nici nu ma asteptam la un altfel de meci, Spartak Tarnava nu prea a avut ocazii si s-a vazut chiar si in tur ca sunt o echipa destul de limitata. In rest raman la fel de sceptic in ceea ce priveste performantele din sezonul acesta.
Ok, doua victorii cu adversari modesti (U Cluj si Trnava) si deja suntem Barcelona .
Aceleasi tampenii marca Becali. Mai vedem la primul esec cum iarasi toti sunt de Clinceni si nu de Barca.
Hai sa fim un pic realisti, in seara asta in primul rand am intalnit un adversar modest, e cam impropriu sa vorbim despre un joc consistent al Stelei .
Habar nu am, mai e vreun tur pana la grupe?
Eu nu inteleg de ce mai da cineva atentie la ce zice schizofrenicul. Just turn off the TV, o sa va simtiti mult mai bine fara behaieli.
Eu asta fac dupa fiecare meci..dar dupa aia faci alta prostie intri pe forum si ai norocu sa dai de un user care te tine la curent cu ce a zis ciobanu
)
Inchizand TV-ul mai mereu si necitidind ''ziarele de specialitate'', la un moment dat am crezut ca becali.i nu mai face declaratii si nici nu se mai implica. Bineinteles, mare greseala.
Stelistii si-au respectat blazonul, 8 goluri in ultimele 2 meciuri, intr-adevar cu adversari modesti. Se poate spune sincer ca meciurile cu adevarat grele nici n-au inceput si nimeni n-ar trebui sa sara de bucurie.
Spartak Trnava a parut o echipa modesta chiar si pentru mijlocul clasamentului de la noi.
Multa dezamagire pe aici. Fiindca a batut Steaua. Foarte ciudat.
Probabil ca Steaua nu s-ar fi calificat daca slovacii nu ar fi iesit la joc. Desi stiau ca Steaua e Barcelona estului.
Eu ma bucur. Voi mai vedea cel putin un joc la Bucuresti cu o echipa din Europa.
Steaua joaca mai bine de la meci la meci. Golurile vin de la sine.
Stanca a fost foarte sigur pe el, Chiriches, Bourceanu, Rusescu si Chipciu au jucat foarte bine.
De-abia prin etapa a 6-a vine un meci greu cu Vaslui.
Multa dezamagire pe aici. Fiindca a batut Steaua. Foarte ciudat.Probabil ca Steaua nu s-ar fi calificat daca slovacii nu ar fi iesit la joc. Desi stiau ca Steaua e Barcelona estului.
Eu ma bucur. Voi mai vedea cel putin un joc la Bucuresti cu o echipa din Europa.
Steaua joaca mai bine de la meci la meci. Golurile vin de la sine.
Stanca a fost foarte sigur pe el, Chiriches, Bourceanu, Rusescu si Chipciu au jucat foarte bine.
Dezamagire e putin spus. Cel putin in cazul meu.
Pai cum sa nu fiu dezamagit cind vad ce joaca echipa asta care, vreau nu vreau, inca detine culorile si palmaresul Stelei?
Cum sa nu fiu dezamagit cind vad ca guie mai incaseaza vreo 6 mil.(si cu asta ne asigura inca cel putin 1 an de spectale grotesti)?
Cum sa nu fiu dezamagit cind vad ca un MM sau un mache reprezinta Steaua?
Cum sa nu fiu dezamagit cind - vorba unui coleg de aici ceva mai devreme - degeaba schimb eu canalul TV daca tot apar useri care sa imi redea mot-a-mot spusele berbecului?
De-abia prin etapa a 6-a vine un meci greu cu Vaslui.
Stai ca jucam la Medias duminica! Sa fie circ!
De ce mi se sterge ceea ce scriu?Nu am vorbit urat,nu am jignit pe nimeni.
Ma bucur ca am castigat, insa bucuria a fost stearsa cand i-am auzit declaratiile lui Becali...