FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spartak Trnava - Steaua 0-3 (0-1)

«12345»
Ronnie09.08.2012 19:17

Cum bate Steaua cum curge cu thanksuri pe aici! Becalistilor :D

Danut709.08.2012 19:20

Un pic trist , da' mai mult fericit...

gio_stgloria09.08.2012 19:21

Maine am inteles ca sunt tragerile la sorti pentru urmatorul tur.

 

La un moment dat comentatorul a zis ca slovacii stiu si putina romana. A fost careva atent ce scandau ?

Danut709.08.2012 19:26

Mi-a placut de Rusescu. Pasa de gol + gol!

f234567k09.08.2012 19:29

@Gio,

 

Tiganii, tiganii

mountytoma09.08.2012 19:30

cand e sa fie, este, ce sa mai zici... au jucat bine. si nu s-au oprit dupa ce au dat gol.

 

intrebarea insa este, noi cand scapam de behaila?

Danut709.08.2012 19:35
cand e sa fie, este, ce sa mai zici... au jucat bine. si nu s-au oprit dupa ce au dat gol.

 

intrebarea insa este, noi cand scapam de behaila?

 

Cand ii vor muri toate oile :steag_cruce_invers: .

drvladyk09.08.2012 19:48

a innebunit lumea pe aici... betia succesului oameni buni??!

Danut709.08.2012 19:49

"Chipciu e Cristiano Ronaldo!" - Ciobanul

"Pintili e ca Xavi!" - Ciobanul

:((

Lays09.08.2012 19:55

Parca nu mai e asa frumoasa victoria, este Danute? Bine ai venit in lumea noastra. :D

Blackzie09.08.2012 19:58
"Chipciu e Cristiano Ronaldo!" - Ciobanul

"Pintili e ca Xavi!" - Ciobanul

:((

Chiar a spus chestiile astea..? Eram si eu fericit ca am batut. Guie matii

Lays09.08.2012 20:02

No, cum sa spuna asa ceva. Un om echilibrat ca nea Gigi?

Korado09.08.2012 20:03

Sincer nici nu ma asteptam la un altfel de meci, Spartak Tarnava nu prea a avut ocazii si s-a vazut chiar si in tur ca sunt o echipa destul de limitata. In rest raman la fel de sceptic in ceea ce priveste performantele din sezonul acesta.

red&blue_boy09.08.2012 20:04

Ok, doua victorii cu adversari modesti (U Cluj si Trnava) si deja suntem Barcelona .

Aceleasi tampenii marca Becali. Mai vedem la primul esec cum iarasi toti sunt de Clinceni si nu de Barca.

Hai sa fim un pic realisti, in seara asta in primul rand am intalnit un adversar modest, e cam impropriu sa vorbim despre un joc consistent al Stelei .

danimarcu09.08.2012 20:07

Habar nu am, mai e vreun tur pana la grupe?

 

 

Lays09.08.2012 20:09

Eu nu inteleg de ce mai da cineva atentie la ce zice schizofrenicul. Just turn off the TV, o sa va simtiti mult mai bine fara behaieli.

Blackzie09.08.2012 20:11

Eu asta fac dupa fiecare meci..dar dupa aia faci alta prostie intri pe forum si ai norocu sa dai de un user care te tine la curent cu ce a zis ciobanu :)))

blindica09.08.2012 20:20

Inchizand TV-ul mai mereu si necitidind ''ziarele de specialitate'', la un moment dat am crezut ca becali.i nu mai face declaratii si nici nu se mai implica. Bineinteles, mare greseala.

 

Stelistii si-au respectat blazonul, 8 goluri in ultimele 2 meciuri, intr-adevar cu adversari modesti. Se poate spune sincer ca meciurile cu adevarat grele nici n-au inceput si nimeni n-ar trebui sa sara de bucurie.

 

Spartak Trnava a parut o echipa modesta chiar si pentru mijlocul clasamentului de la noi.

Virgil09.08.2012 20:22

Multa dezamagire pe aici. Fiindca a batut Steaua. Foarte ciudat.

Probabil ca Steaua nu s-ar fi calificat daca slovacii nu ar fi iesit la joc. Desi stiau ca Steaua e Barcelona estului.

Eu ma bucur. Voi mai vedea cel putin un joc la Bucuresti cu o echipa din Europa.

Steaua joaca mai bine de la meci la meci. Golurile vin de la sine.

Stanca a fost foarte sigur pe el, Chiriches, Bourceanu, Rusescu si Chipciu au jucat foarte bine.

Blackzie09.08.2012 20:23

De-abia prin etapa a 6-a vine un meci greu cu Vaslui.

_Answer_09.08.2012 20:32
Multa dezamagire pe aici. Fiindca a batut Steaua. Foarte ciudat.

Probabil ca Steaua nu s-ar fi calificat daca slovacii nu ar fi iesit la joc. Desi stiau ca Steaua e Barcelona estului.

Eu ma bucur. Voi mai vedea cel putin un joc la Bucuresti cu o echipa din Europa.

Steaua joaca mai bine de la meci la meci. Golurile vin de la sine.

Stanca a fost foarte sigur pe el, Chiriches, Bourceanu, Rusescu si Chipciu au jucat foarte bine.

 

Dezamagire e putin spus. Cel putin in cazul meu.

Pai cum sa nu fiu dezamagit cind vad ce joaca echipa asta care, vreau nu vreau, inca detine culorile si palmaresul Stelei?

Cum sa nu fiu dezamagit cind vad ca guie mai incaseaza vreo 6 mil.(si cu asta ne asigura inca cel putin 1 an de spectale grotesti)?

Cum sa nu fiu dezamagit cind vad ca un MM sau un mache reprezinta Steaua?

Cum sa nu fiu dezamagit cind - vorba unui coleg de aici ceva mai devreme - degeaba schimb eu canalul TV daca tot apar useri care sa imi redea mot-a-mot spusele berbecului?

 

De-abia prin etapa a 6-a vine un meci greu cu Vaslui.

 

Stai ca jucam la Medias duminica! Sa fie circ!

Lari09.08.2012 21:49
vevebr10.08.2012 01:26
Stefan8810.08.2012 10:12

De ce mi se sterge ceea ce scriu?Nu am vorbit urat,nu am jignit pe nimeni.

Joker2410.08.2012 11:41

Ma bucur ca am castigat, insa bucuria a fost stearsa cand i-am auzit declaratiile lui Becali...

«12345»