FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spartak Trnava - Steaua 0-3 (0-1)

«1345»
blindica10.08.2012 17:32

@ Stefan88: asa este, nu ai jignit, nu ai vorbit urat.

 

Nu este prima data cand postezi ''batem cu nspe mii la 0''. Cu ce ajuta la discutie sa tot postezi asa ceva?

Nu este nici prima data cand se sterge si daca nu ma insel, ti s-a mai transmis de ce.

Stefan8811.08.2012 16:54
@ Stefan88: asa este, nu ai jignit, nu ai vorbit urat.

 

Nu este prima data cand postezi ''batem cu nspe mii la 0''. Cu ce ajuta la discutie sa tot postezi asa ceva?

Nu este nici prima data cand se sterge si daca nu ma insel, ti s-a mai transmis de ce.

 

Nu mi s-a transmis de ce,iar eu imi dau cu parerea cat o sa fie scorul.Sunt sigur ca nu prea va convine ceea ce scriu,dar atat cat nu am incalcat regulamentul...respectati-mi opinia.Si ce ajuta sa-mi tot stergi?

blindius11.08.2012 20:55

@ stefan88: colegule, mie imi plac discutiile cat mai libere, nu cred ca avem dorinte prea diferite, drept dovada ca pe alt topic mi-ai aprobat o actiune. Totusi, daca tu crezi ca postand la infinit ca batem cu te miri ce scor de baschet inseamna o opinie... nu stiu ce sa zic! Apoi daca mai crezi ca asta va trezi la viata un becalist, cred ca sigur te inseli. Din partea mea, d-acum inainte sa ai spor la pronosticuri si pardon pt asezarea textului!

crx15.08.2012 13:15

are cineva un bilet de la acest meci, care nu mai are nevoie de el, chiar si de vanzare?

mady8818.08.2012 14:48
De-abia prin etapa a 6-a vine un meci greu cu Vaslui.

 

 

Meci greu pe hartie. Eu am emotii la fiecare meci al Stelei...

«1345»