FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spartak Trnava - Steaua 0-3 (0-1)

«12345»
Blackzie09.08.2012 16:35

Daca ne bat descultii astia o iau razna.

Lari09.08.2012 16:38
Pe ce post TV e transmis ?

 

Scrie MAAARRREEE pe prima pagina, in dreapta. :rolleyes:

 

_Answer_09.08.2012 16:38
Chiar sunt curios in caz de necalificare cu ce declaratie penibilia ne va mai servi nea Gigi?!?!

 

 

Nu a vrut Dumnezeu! Ca este el pacatos si s-a bucurat la necazul altuia (a se citi Vaslui). Pun si pariu ca asta va fi declaratia.

Lays09.08.2012 16:42

Observ ca Lari e un fel de Chuck Norris al forumului, da cate thanks-uri vrea. :))

dmb09.08.2012 16:54

Nu cred ca exista la ora actuala solutie pentru Steaua , cum nu exista nici pt fotbalul romanesc si nici pt Romania ca atare! Am ajuns sa fim condusi la toate nivelurile de tot felul de indivizi ciudati (gasiti voi pt fiecare adjectivul potrivit, ca eu mi-am promis sa nu mai vorbesc urit! :yes: )

In cazul Stelei cred ca trebuie un ivestor imens strain si cu bani multi, care sa aduca un antrenor adevarat cu realizari nu cu dorinta de realizare si care sa cumpere jucatori de valoare. Posibil? putin probabil pentru ca sunt multe cluburi in Europa cu palmares mare care asteapta asa ceva!

Ma gindeam, speram ca tinerii astia de prin "academiile" de fotbal din Romania o sa ne scoata din impas...din pacate sunt tot din aluat de petarde!

danimarcu09.08.2012 17:00
Observ ca Lari e un fel de Chuck Norris al forumului, da cate thanks-uri vrea. :))

 

Rusine sa-i fie, noi amaratii abia putem da cate unul... :D

Lari09.08.2012 17:18

Echipele de start:

 

 

Spartak: Filipko - Stozicky, Janecka, Cvirik, Hanzel - Gross, Karhan - Sabo, Carnota, Bicak - Mikovic. Rezerve: Raska, Koubsky, Mikinic, Kascak, Gasparik, Pavelka, Tomacek

 

Steaua: Stanca - Georgievski, Gardos Chiriches Parvulescu - Bourceanu, Pintilii - Chipciu, Rusescu, Fl. Costea - Rocha. Rezerve: Tatarusanu, Filip, Latovlevici, Martinovic, Balan, M. Costea, Nikolic

Danut709.08.2012 17:24

goooolll

red&blue_boy09.08.2012 17:40
Observ ca Lari e un fel de Chuck Norris al forumului, da cate thanks-uri vrea. :))

Lari, care e secretul? Multi ani de antrenamente?

Vad ca l-a descoperit mai nou si danimarcu . :)

danimarcu09.08.2012 17:57
Lari, care e secretul? Multi ani de antrenamente?

Vad ca l-a descoperit mai nou si danimarcu . :)

 

M-a costat ceva sa aflu secretu'...

Ti-l zic,dar trebuie sa ma ajuti sa acopar gaura... :D

red&blue_boy09.08.2012 18:02

Dupa un debut cat de cat acceptabil, s-a cam stins trupa lu' Reghe ...

 

M-a costat ceva sa aflu secretu'...

Ti-l zic,dar trebuie sa ma ajuti sa acopar gaura... :D

Pfff, desi e o perioada mai grea, hai ca ma bag . :)

Eu credeam ca de la prea multa adrenalina in asteptarea meciului , stiind ca vei vedea specatcol din partea Stelei.

Danut709.08.2012 18:15

Deci, jucam superb :(...

dmb09.08.2012 18:15

Cred ca stiu unde-i baiul! :clap:

Baietii astia nu se antreneaza impreuna! Altfel n-ar gresii atitea pase fara sa fie atacati de nimeni. Ei efectiv nu se cunosc. Ma rog se cunosc cu gel prin par, cu tigarea in gura, cu tirfele pe linga ei, cu ochii rosii de bautura si pe intuneric, dar ziua pe teren, in tricouri NU!!!!!

Oricum de remarcat un portar care prine mingile si e treaz...chestie datatoare de speranta. Sa speram ca-l tine ca meciu inca nu-i jucat...mi-e inca imi mai e frica. Cu cine trebuie sa cadem (in eventualitatea calificarii) sa jucam si noi ca favoriti daca cu astia nu reusim?

red&blue_boy09.08.2012 18:22

Asta cu gresitul paselor a devenit o constanta in jocul Stelei din ultima perioada. Altadata eram recunoscuti pentru jocul de pase in viteze, iar acum mai mult pentru probele de halbe viteza . :)

 

 

@ Danut7 : vad ca Lari si danimarcu sunt mici copii pe langa tine . :))

Danut709.08.2012 18:29
Asta cu gresitul paselor a devenit o constanta in jocul Stelei din ultima perioada. Altadata eram recunoscuti pentru jocul de pase in viteze, iar acum mai mult pentru probele de halbe viteza . :)

 

 

@ Danut7 : vad ca Lari si danimarcu sunt mici copii pe langa tine . :))

 

:)) am exersat mult pana am ajuns la acest nivel de performanta :D

Lari09.08.2012 18:35

@ cei care vor face off-topic si vor ca Steaua sa se califice: echipa NU SE VA CALIFICA din cauza ca bateti campii.

 

@ cei care vor face off-topic si vor ca Steaua sa nu se califice: echipa SE VA CALIFICA din cauza ca bateti campii.

red&blue_boy09.08.2012 18:41

Mai glumim si noi, ca si Steaua face off-topic de ceva vreme buna . :)

danimarcu09.08.2012 18:43
Cei care vor face off-topic si vor ca Steaua sa se califice, echipa NU SE VA CALIFICA din cauza ca bateti campii.

 

Cei care vor face off-topic si vor ca Steaua sa nu se califice, echipa SE VA CALIFICA din cauza ca bateti campii.

 

Ai dreptate! :yes:

 

Ai dreptate! :yes:

dmb09.08.2012 18:44

Daca l-ar scoate pe Costea ...am juca si noi in 11! :wall:

Lari09.08.2012 18:46
Daca l-ar scoate pe Costea ... :wall:

 

Iti dai seama cand o sa iasa 2gi? :photo:

 

dmb09.08.2012 18:54

Jucam in 11!!!! :steag_cruce_invers:

Harald09.08.2012 18:57

off topic: ar trebui introdusa o regula noua, care sa prevada ca nivelul de warn e direct proportional cu numarul de thanks-uri pe post :blink:

Lari09.08.2012 18:58

Baietii de la Sud fac spectacol in tribune! fularultras

dmb09.08.2012 18:59

...lucru care se vede! :steag_cruce_invers:

Lays09.08.2012 19:00

Parca nici cand nu ma uit la meciuri ma enervez. Nu stiu cum se face, dar de cand a inceput meciul a inceput sa rasune meaneaua din difuzoare, de la un taximetrist, de jos. Ma intreb daca are TV in masina.

«12345»