FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

F.C. Steaua - F.C. Spartak Trnava 0-1 (0-1)

«12345»
blindica02.08.2012 18:57

Daca-s baloanele dezumflate?

 

''19'' e format din doua cifre si totusi are ''0'' idei tactice.

danimarcu02.08.2012 19:02

Din fericire Digi TV mi-a scos antenele din grila si nu vad meciul.

Nu ca mi-ar parea rau,dar ma distram si eu un pic daca-l vedeam...

Imi pare rau ca nu vad cu ochii mei ca intr-adevar Reghe e antrenor ,iar la Steaua se formeaza o mare echipa,dupa cum spunea cartonel... :gathering:

dmb02.08.2012 19:03

:hmmm: in felul asta ramineti si fara bani si fara borcane!!!!

Am si eu o intrebare: n-am mai vazut Steaua live de multa vreme, dar pe vremea mea era o bucurie sa vezi Steaua si cind pierdea.Voi astia mai tineri ce bucurie aveti? Echipa nu avem, antrenori nu,de cistigat doar rarut de tot....Nu pot devenii acum la batrinete suporter la o alta echipa (odata stelist,ramaii stelist) dar tare greu e sa mai vezi Steaua jucind! Nu se leaga nimic, avem tot felul de vedete de tabla de la finantator pina la ultima rezerva! Daca mie imi merge asa ma intreb cum se simt fostele glorii ale Stelei cind vat astfel de "circ" ca fotbal nu prea-i poti spune. Oricum se pare ca nu o sa ne mai facem de ris anul asta pe plan international

red&blue_boy02.08.2012 19:03

Si sa nu uitam si terenul. E prost, e greu pentru o echipa tehnica si cu un joc in viteza pe benzi sa se desfasoare.

Lari02.08.2012 19:04
Din fericire Digi TV mi-a scos antenele din grila si nu vad meciul.

 

Din pacate pentru tine, avem LIVE VIDEO pe prima pagina a sitului. :wave:

danimarcu02.08.2012 19:06

Si nici nu suntem in Saptamana Mare!...

Ca de eram,nu-l lasa Dumnezeu pe Gigi la greu... :D

 

Din pacate pentru tine, avem LIVE VIDEO pe prima pagina a sitului. :wave:

 

Nu-mi merge,intru pe pagina si imi apar doar comentariile...

red&blue_boy02.08.2012 19:09
Din fericire Digi TV mi-a scos antenele din grila si nu vad meciul.

Asta nu e o scuza pentru un suporter adevarat, care isi sustine echipa in orice conditii, care nu lasa sa treaca un meci fara sa-l vada.

 

ps Si eu am tot Digi, fara Antene .

gio_stgloria02.08.2012 19:10

Toate ca toate dar mie-mi place Georgievski.

 

PS: 4-0 pentru Heerenveen.

red&blue_boy02.08.2012 19:14

Tanase - unul dintre noi ! :))

dmb02.08.2012 19:16

Astia-s penibili de-a dreptul! Crainicul vorbeste de "ghinion" aiurea!Se chinuie sa nu lase mingea in poarta adversarilor!!!! Lemn Tanase, fostbalistul lui peste, daca tot nu da goluri macar s-a asigurat ca nu mai munceste si in retur!

Lari02.08.2012 19:17
Nu-mi merge,intru pe pagina si imi apar doar comentariile...

 

La mine merge fara probleme...

 

AlexV02.08.2012 19:18

Foarte foarte prost Reghe. Cel mai slab antrenor de mult, mult timp. In prima repriza atacam si ii tineam in careu chiar daca am primit gol. La pauza a facut cacatul praf. Reghe e genul de cioban care joaca la disperare cu multi atacanti. A scos oamenii de pe benzi si a bagat mai multi pe centru sa se calce pe picioare cum trebuie. Si jucatorii sunt varza dar el ii ameteste bine de tot.

red&blue_boy02.08.2012 19:18
La mine merge fara probleme...

Si la mine merge bine.

blindica02.08.2012 19:19
Toate ca toate dar mie-mi place Georgievski.

 

PS: 4-0 pentru Heerenveen.

 

Da` ce ti-a placut la Georgevski? :naughty:

 

De cand a intrat Cruduta, n-am auzit sa atinga balonul.

 

Asta e, domnilor, asta-i momentul cand s-a terminat cu banii de la UEFA.

Lari02.08.2012 19:22
Cred ca tocmai a comis-o cu preturile astea. :D

 

Pai daca a dublat preturile, si au venit juma' din oamenii care veneau inainte, nu a pierdut nimic...

 

red&blue_boy02.08.2012 19:22
Asta e, domnilor, asta-i momentul cand s-a terminat cu banii de la UEFA.

Da, da, da !!!!!!!!!!!!!

claudio0002.08.2012 19:23

DEMISIA ,DEMISIA ...ESTI O RUSINE reghe ''' nu ai valoare nu e de tine Steaua ...nu joaca nici ca o echipa din D .....dute la prodanca ....:))

gio_stgloria02.08.2012 19:24
Da` ce ti-a placut la Georgevski? :naughty:

Din putinele faze pe care le-am vazut l-am observat si pe el la minge si mi s-a parut ca se descurca pe faza ofensiva , pe aparare nu pot sa ma pronunt ce-i drept.

 

Mi-a mai placut Tatarusanu. A rezolvat meciul de unul singur ! :D

dmb02.08.2012 19:26

Concluzia: Oricare echipa din zweite Bundesliga (divizia B germana) este de 3-4 ori mai buna decit Steaua noastra! In nici-un caz nu vom putea cistiga nimic nici la nivel national in conditiile astea.

red&blue_boy02.08.2012 19:27

Ce urmeaza acum ???

CIRCUS TV !!!

In rolul principal, the one and only one Ciobinho !!!!!!!!!!

gio_stgloria02.08.2012 19:28
Pai daca a dublat preturile, si au venit juma' din oamenii care veneau inainte, nu a pierdut nimic...

Da, dar eu credeam ca vin mai putini la meci domnule.

 

Ce urmeaza acum ???

CIRCUS TV !!!

In rolul principal, the one and only one Ciobinho !!!!!!!!!!

 

Ce antrenor mai aduce ? Facem pariuri ?

dmb02.08.2012 19:29
Mi-a mai placut Tatarusanu. A rezolvat meciul de unul singur
Tare de tot! Macar la umor negru sintem campioni!
ebonyc02.08.2012 19:30
Ce antrenor mai aduce ? Facem pariuri ?

 

E Limbbi la colt.

red&blue_boy02.08.2012 19:30
Mi-a mai placut Tatarusanu. A rezolvat meciul de unul singur ! :D

:))

Si Tanase a vrut sa fie sigur ca se termina meciul cu acest rezultat.

 

 

Ce antrenor mai aduce ? Facem pariuri ?

Stoichitaaaa !!!

gio_stgloria02.08.2012 19:30
Tare de tot! Macar la umor negru sintem campioni!

Serios acum , ce poti sa mai spui de omul asta care o comite la fiecare meci ?

«12345»