faptele, nu vorbele te fac sa fii mare!
Si cam care fapte, ale cui din echipa sau din jurul, ei a facut MARE pe cineva? Cine a crescut in ochii tai dupa meciul asta? Aici e marea problema la noi, in loc sa fim sinceri si sa spunem avem o echipa mediocra noi ne mintim ca Steaua de astazi se poate compara cu Real-ul Barca etc! Sigur se poate compara ca poti orice compara dar nu-i in avantajul nostru sa o facem.Singurele lucruri mari la Steaua au ramas palmaresul, trecutul, istoria din prezent nu prea poti spune ceva deosebit...de bine!
