FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Euro 2012

«15678925»
blindica08.06.2012 18:08

A avut noroc arbitrul ca au avut grecii cu ei binecunoscuta lor atitudine. Sau poate n-a avut noroc, poate asa avea recomandari. Pacat ca n-a castigat Grecia, nu suport sa vad greseli la nivelul asta.

 

Mother Russia ii bate pe cehi.

Ronnie08.06.2012 18:10

Mama, Grecia asta-i antipatica rau, nu tu o faza frumoasa. Si toti jucatorii urati cu spume, probabil echipa cu cei mai multi burlaci de la Euro.

 

Crestinismul nu mai are nevoie sa-l astepte pe Iisus, s-a reincarnat in Samaras.

drvladyk08.06.2012 18:21

Gio poti spune ca s-a facut dreptate cand da in compensatie, dar penalty-ul grecilor a fost superclar fata de acel mizerabil cart rosu ce a avantajat mizerabilii polonezi

PS scuze dar nu ii suport pe astia, is precum kellerman cu bozgorii

 

Mama, Grecia asta-i antipatica rau, nu tu o faza frumoasa. Si toti jucatorii urati cu spume, probabil echipa cu cei mai multi burlaci de la Euro.

 

Crestinismul nu mai are nevoie sa-l astepte pe Iisus, s-a reincarnat in Samaras.

 

Da ce p mea ma, euro e concurs de frumusete?

*Alecs*08.06.2012 18:25

Ma bucur ca macar aici la Euro s-a recunoscut ca arbitrii spanioli sunt jegosi. Ca atunci cand vine vorba de Real sau Barca...sunt sfinti!

 

Mult entuziasm si joc direct, polonezii ar fi trebuit sa inchida meciul cand au avut ocazia. Apoi s-au taiat. Grecii cu acelasi eroism cunoscut...zeul reincarnat in Salpingidis.

Ronnie08.06.2012 18:28

Las-o dreacu' ca n-am vazut in viata mea atatea uratanii in aceiasi echipa.

 

Mai lipsea sa vina si asta

 

Sotirios%20Kyrgiakos%20Liverpool%20v%20T

drvladyk08.06.2012 18:48

noroc ca n-are pasaport britanic, ca il lua senilul ala retardat in selectionata merseyside

gio_stgloria08.06.2012 18:50

Un link cu comentariu in romana aveti si voi ?

drvladyk08.06.2012 18:58

nu :chair:

gio_stgloria08.06.2012 18:58

http://static.mediadirect.ro/mediacenter-c...p;autoplay=true

 

 

daca nu merge din prima dati un refresh

drvladyk08.06.2012 19:05

in sfarsit, ms gio, javrele de la tvr la fiecare link imi baga cate un download pe gat

 

Ronnie08.06.2012 19:20

Saraciilor, aici merge perfect si e si comentariul celor de la TVR.

blindica08.06.2012 19:34

Dupa cum spuneam, cu atacul acesta, Rusia ii calca in picioare pe colegii de grupa.

Arsenal1886Steaua194708.06.2012 20:08

O sa fie o grupa interesanta ... chiar daca nu sunt super forte pe acolo

red&blue_boy08.06.2012 21:19

Saracul Cech, fara Terry, Luiz sau Ivanovic in fata nu mai face nici el minuni. I-au dat rusii de l-au julit ! :)

Sper sa n-aiba probleme Rusia in grupa asta.

 

 

ebonyc08.06.2012 21:58

Ce-a crescut si Dzagoev asta...

gio_stgloria08.06.2012 22:10
Ce-a crescut si Dzagoev asta...

Da ce sut a dat Pavlyuchenko :))

Maye09.06.2012 11:12

Daca te iei dupa comentatori e liniste si pace la Euro.

 

Daca nu te iei dupa ei :

 

Ronnie09.06.2012 12:50

Dupa cum am mai zis si la Euro 2008 si CM 2010, Portugalia va fi noua campioana. A 3a oara-i cu noroc.

Kellerman09.06.2012 13:13

Ce ma ? aia nici nu ies din grupe prietene. Daca pana si Grecii s-au pisat de doua ori pe ei cand au luat Euro...

Arsenal1886Steaua194709.06.2012 14:53

Nu castiga Cristinel Euro... e prea grea grupa ... i-au ars turcii ...dar olandezii sau nemtii...

Ronnie09.06.2012 16:50

Le-o da bini di tat Danemarca, haha.

gio_stgloria09.06.2012 17:47

Olanda un fel de Bayern in finala Champions League. Cu toate astea, Danemarca nu a aratat a Chelsea, ba chiar au jucat frumos. Bravo lor .

blindica09.06.2012 18:01

Ce ma oftica antrenorii astia care odata lasati in functie pentru mult timp, incep sa creada ca au descoperit cusatura in balonul de joc...

 

Pare-se ca Low nu va folosi jucatori de la campioana ultimilor doi ani, Borussia Dortmund. Eu pentru entuziasmul tinerilor mi-as fi dorit sa castige Germania, de altfel asa am si votat.

 

4-2-3-1-- Manuel Neuer, Jerome Boateng, Per Mertesacker, Holger Badstuber, Philipp Lahm Sami Khedira, Bastian Schweinsteiger, Thomas Muller, Mesut Ozil, Lukas Podolski, Miroslav Klose

 

4-1-2-3 -- Rui Patricio, Joao Pereira, Pepe, Bruno Alves, Fabio Coentrao, Miguel Veloso, Joao Moutinho, Raul Meireles, Nani, Helder Postiga, Cristiano Ronaldo

____________

 

Acestea ar fi echipele de livescore.com, daca trimite formula respectiva, mi se pare de no comment.

 

Cum dom'le sa nu joci cu Hummels, Gotze si Reus dupa ce ambele Borussia s-au usurat grav pe Bayern Munchen? Ca sa nu mai zic ca nu l-ar trimite pe Mario Gomez, cel mai bun marcator al Germaniei din ultimii ani, sigur, daca nu tinem cont de ultimul sezon, cand a fost intrecut de olandezul Huntelaar.

 

Cu fundasi ca ''fiul lui Mertesacker'' cred ca se antrena Cristiano Ronaldo cand era minor.

 

____________

 

Ce sa mai spunem de Bert van Marwijk, care a avut tupeul sa nu joace cu Huntelaar preferandu-l pe Afellay...

Pe banca mai erau Luuk de Jong, Narsingh. Nu mai zic ca nu l-a chemat la nationala pe Siem de Jong, foarte bun mijlocas la Ajax, despre care stiu ca are nationalitatea olandeza, dar nici pe golgeterul campionatului intern...

 

 

 

P.S.: Un stream bun?!

gio_stgloria09.06.2012 19:34
red&blue_boy09.06.2012 22:26

Meritau cel putin un egal portughezii ...

 

Olanda s-a taiat de la inceput, nu imi venea sa cred ca pierde cu Danemarca...

«15678925»