FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - AEK Larnaca 3-1 (0-0)

«1234568»
Doar Steaua14.12.2011 17:25
Greu cu limba romana fratilor. :no:

 

 

Ai comentat si tu ca sa ai +1 post?

Al1nn14.12.2011 17:27

Presa din Germania anunta echipa lui Schalke din meciul din Israel

 

Schalke: Hildebrand - Höwedes, Matip, Metzelder, Escudero - Moritz, Höger - Jurado, Baumjohann, Draxler - Marica

 

La prima vedere nu arata rau !

Doar Steaua14.12.2011 17:34
Presa din Germania anunta echipa lui Schalke din meciul din Israel

 

Schalke: Hildebrand - Höwedes, Matip, Metzelder, Escudero - Moritz, Höger - Jurado, Baumjohann, Draxler - Marica

 

La prima vedere nu arata rau !

 

In afara de Marica si Jurado..numai cunosc pe nimeni

 

Maccabi Haifa " Schalke cote pariuri: 1.90 3.60 3.80

Al1nn14.12.2011 17:35

Hildebrand , Metzelder , Escudero , Draxler nu ai cum sa nu ii sti :) , au evoluat si impotriva noastra , cand am jucat la Cluj !

Bate Schalke daca e asta echipa !

In afara de Matip , Hoger , Baumjohann' , asta a fost echipa si la meciul de campionat de saptamana trecuta :)

pcsbb14.12.2011 17:51
Ai comentat si tu ca sa ai +1 post?

 

Asemenea analfabeti populeaza azi tribunele la meciurile Piperei. 50.000 de oi au umplut buzunarele ciobanului si vor behai in seara asta pe stadion. :chair:

red&blue_boy14.12.2011 20:12

Conduce Schalke, este baaa!

Jiji, te vrem sus dupa meci!

Maye14.12.2011 20:29

vlcsnap-2011-12-14-22h16m43s180.jpg

 

Va las pe voi sa vedeti ce e gresit. :)

red&blue_boy14.12.2011 20:30

Nah, un "9" intors, se mai intampla...Daca n-au ajuns banii de coregrafie...

edynho14.12.2011 20:56

E intentionat pus asa ,nu e gresala , uitativa ca 1 si 9 puse pe partea rosie sunt scrise cu alt"font" fata de 47 puse pe albastru , am mai vazut undeva scris asemanator , daca gasesc o sa postez

Harald14.12.2011 21:00

oare se lasa cu fluieraturi la final ?? nu mi se pare deloc ca dominam cipriotii..

Maye14.12.2011 21:01

@ edynho

 

Mie mi se pare pus normal 1-le ala :)

 

Cuvintele cheie de pe pornsport la linkul cu "coregrafia" :

 

Cuvinte cheie: Steaua, aek larcana, coregrafie Steaua

drvladyk14.12.2011 21:22

hahaha

 

red&blue_boy14.12.2011 21:51

A dat si Marica gol. Se vede ca si-a dorit calificarea Stelei. :)

Doar Steaua14.12.2011 21:52

Mandru ca sunt stelist :steag_sah_mic: :steag_sah_mic: fular-campionii fular-campionii :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Harald14.12.2011 21:55

doar mie mi s-a parut ca nu a fost fault la penalty?

Liviu: VPM14.12.2011 21:56

si da .. si da.. si da da da! aprindem o lumanare inainte de universitate?

drvladyk14.12.2011 21:56

prin bucurie mai murim un pic

Al1nn14.12.2011 21:56

Nu a fost penalty dar nu mai conteaza !

Bv. Steaua , bv. Nikolic si multumim Marica !

MoWeed14.12.2011 21:57
vlcsnap-2011-12-14-22h16m43s180.jpg

 

Va las pe voi sa vedeti ce e gresit. :)

Se vede ca e coregrafia lui becali.

doar mie mi s-a parut ca nu a fost fault la penalty?

Nu, nu doar tie...

Al1nn14.12.2011 21:59

Acum sa il vedem pe Gibon in piata unirii pe maybach...si ...... Nikolic contract pe viata la Steaua !

cristy.steaua2114.12.2011 21:59
Nah, un "9" intors, se mai intampla...Daca n-au ajuns banii de coregrafie...

Din moment ce Jiji a dat banu` era normal sa se scrie in limba lui :)

drvladyk14.12.2011 21:59

ce dracu mi se pare sau nu.... ne-au facut, sa invatam sa traim cu asta

David14.12.2011 22:01
vlcsnap-2011-12-14-22h16m43s180.jpg

 

Va las pe voi sa vedeti ce e gresit. :)

9-le ala e pus intentionat. Ca o inima pe jumatate iesita. I love 47.

I.N.Money14.12.2011 22:13

Faptul ca se iese la universitate in urma unei victorii normale in dauna unei echipe necunoscute, iar calificarea vine dintr-o grupa cu doua echipe slabe si una mediocra, reprezinta cea mai buna monstra a declinului acestui club.

Inainte se iesea in strada dupa victorii in finala de Cupa Europeana sau eliminarea Argentinei, acum dupa meciuri cu Larnaca.

 

In rest vorba lui Dodel, "Danche shanche".

MoWeed14.12.2011 22:15

Eu as iesi la Universitate. Sa aprind o lumanare...

«1234568»