Lupta nu e pierduta! O calificare norocoasa nu poate sa-l ajute pe cioban mereu. Are jucatori incredibili la echipa, dar care or sa pice asa cum au picat toti ceilalti. E doar ceva de moment, stai linistit. E o perioada neagra, atata tot.
Nu stiu ce sa spun, sper sa fie asa,dar resemnarea e tot mai puternica. Iti dai seama, dupa atmosfera de aseara(stadion+Universitate), Jiji a prins aripi, se simte ca si cand ar fi baut Red Bull...Majoritatea se bucura exagerat, daca vorbim si strict fotbalistic, ce mare performanta am facut ca ne-am calificat in dauna fortelor Maccabi si Larnaca...In fine, acum asteptam Manchester United, sa le scoatem fotbalul din cap...
Uita-te si ce reactii a starnit articolul tau, ca nu esti stelist si alte chestii...
