FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Decembrie 2011 - Februarie 2012

«1234»
iNsTiGaToR04.01.2012 17:14
Tu il vrei pe Pancu, este?:))

Te-ai prins :))

ebonyc04.01.2012 17:28

In locul lui ziceam ca tin cu Romania. Sa zicem mersi ca n-a dat-o la intors ca e stelist de mic. Bine, aia cu "imi pare rau ca nu s-a realizat transferul la Dinamo si promit ca nu ma duc la alta echipa din Romania" e de jale. Mai inteleg ca daca se intampla dupa 2-3 ani mai uita omul, dar in aceeasi zi e deja nasol.

 

PS: A dat gol Bogdan Stancu pentru Orduspor, 1-1 minutul 80.

Mem004.01.2012 17:42

Marius Niculaie mai ne trebuie si ne rezolvam gaurile din atac :thumbup:

Al1nn04.01.2012 19:54

L-am luat pe Parvulescu

iNsTiGaToR04.01.2012 20:23
L-am luat pe Parvulescu

_57c8a1a431a592af806925e57258202f.png

 

GeorgeDaniel04.01.2012 20:39

Mai, adormitilor! Acela nu e contul lui Paul Parvulescu. Din cate stiu, el avea un cont personal pe care il aveam la prieteni. Insa constat cu stupoare ca nu mai exista. :)) Manarie aka dinamovistiPROSTI SRL ? Mai mult ca sigur.

Nu mai sariti cu gura ca moniCACOlumbeanu !

red&blue_boy04.01.2012 20:43

Si pozele-s trucate, si ce-a declarat i-a fost rastalmacit, branza nu e alba, etc....

Al1nn04.01.2012 20:46
_57c8a1a431a592af806925e57258202f.png

 

Tocmai am ajuns de la antremanet si am aflat , sunt in urma cu stirile :)

iNsTiGaToR04.01.2012 20:52
Tocmai am ajuns de la antremanet si am aflat , sunt in urma cu stirile :)

Scria pe toata pagina de Parvulescu.

GeorgeDaniel05.01.2012 08:06

Nu manca gogosi, eu am spus altceva.

Si pozele-s trucate, si ce-a declarat i-a fost rastalmacit, branza nu e alba, etc...
edynho05.01.2012 12:12

Cica ar fi semnat Dananae , urmeaza Liviu Ganea :)) sa faca catzeii infarct

http://assets.sport.ro/assets/sport/2012/0...va-incasa_3.jpg

andrei194705.01.2012 12:37

ce dragutz e2lZ4.jpg:steag_cruce_invers:

gio_stgloria05.01.2012 13:25

Daca pot sa fiu multumit de ceva , acel lucru e ca se aduc jucatori romani.

 

PS: posibil sa nu mai plece Latovlevici.

pytycrys05.01.2012 14:14

Nu inteleg, cu ce va afecteaza ca a venit si asta la Steaua? Sau mai bine zis, ce va mai mira? :)

Dextter05.01.2012 14:19

Mai bine sa fie dinamovist de mic si sa joace ceva in teren decat ca altii stelisti inascuti si abia se vad pe teren.

ebonyc05.01.2012 20:35

Nu stiu cat de mult v-a bucurat pe voi ca a fost suflat Parvulescu lui Dinamo, dar pe mine ma irita un pica ca Stratila va juca la ei.

edynho12.01.2012 15:00

Am vazut ca astia de la TSKA au inceput sa isi vanda jucatorii mai buni , Zicu , iar acum Delev ala pe care cereau 2-3 mil , l-au dat cu 1 mil in Turcia , ar putea sa faca si ciobanul o oferta pentru Bandalowski , fundasul ala pe care il laudau sau Platini ;)

«1234»