La capitolul veniri, probabil niste jucatori de la echipa retrogradabile, gen Curelea sau unii de la echipe de "matineu" gen Goga.
Cat despre Zicu, ala vrea bani multi si e clar ca Jiji nu e dispus sa-i ofere.
Daca nu se califica in primavara europeana(ceea ce este destul de posibil), ciobanul o sa vinda cativa jucatori pentru ca sa-si asigure bugetul, din care sa "finanteze" in continuare clubul, cei mai vizati find : Dodel si Tatarusanu.
Singurul transfer care ar conta cu adevarat, ar fi cel al lui Jiji, undeva de unde sa nu mai poata parazita pe Steaua.
@ ebonyc
gluma-i gluma dar Armenteros si Camus chiar sunt fotbalisti fata de ce are Steaua acum, primul are 10 meciuri pentru Sevilla in sezonul asta, e cotat la vreo 3 milioane de euro pe piata, iar al doilea a jucat 4 meciuri pentru Genk in UCL in actuala stagiune si evolueza pe un post care nu exista la Steaua in momentul de fata : playmaker.
