Ca cei mai fanatici suporteri din Romania sa urle SUUUS PE MAIBAC si TICHI-TACA Barcelona din aceeasi suflare, ala care se face ca e finantator la Steaua promite doo transpheruri-bomba: Adrian Cristea si Dinu Gheorghe.
Daca "Vama" negociaza in perioada asta cu unul dintre sefii arbitrilor din Romania, Adrian Porumboiu, la "Print" mai putem visa, mai ales ca oferta lu' Sefu' e mai mult decat generoasa:
"Nu dau niciodata un milion de euro, cat a cerut Walter! Adrian Cristea face maximum 300.000 - 400.000 de euro, nu mai mult de atat!".
