mama ,ce huidiueli,suporteri adevarati nu gluma
Asa fluierat? Asa ceva?
3 eliminari? Macar au fost pe bune? ![]()
nu prea se dau imagini din peluza
Oricum pe toata transmisia s-a auzit : Cine tine cu Steaua sa-i .... familia si alte scandari ale rapidistilor.Au fost pozitionate microfoanele in galeria Rapidului sau care ar fi cauzele? De la noi se aud doar huiduilei.
Amatorilor, ne patati istoria!
de remarcat urmatoarele lucruri:sinpatizantii stelisti aka suporterii adevarati n au facut decat sa huiduie tot meciul jucatorii,in schimb galeria rapidista a cantat tot meciul depasindu i total pe omologii stelisti,cat despre cei care s au dus la meci chipurile sa sutina echipa,ca e derby si indiferent cine e patron noi suntem suporteri adevarati le spun doar atat :voi sunteti sclavii sistemului si multi dintre voi simpatizanti ai lui Ciobanul numai ca sunteti foarte lasi si va ascundeti in spatele echipei,iar despre unii din galerie am de zis atat:daca Ciobanul ar pleca de la Steaua ei ar fi distrusi pe viata,nu si pot imagina viata fara el,mai bine piere Steaua decat nea Gigi......42.00 de oameni de nimic......dominati tot meciul de o mana de croncanitori.....ps:spuneau unii pe aici ca l vor contesta pe Gigi tot meciul,am vazut cum l au contestat
Nu caut scuze, dar am spus-o si o mai zic : Acest personaj nu are ce cauta in arbitraj :/ E total pe langa fenomen.
Superciment primplanurile cu musti
m. costea = a fost degeaba pe teren
tanase = a fos degeaba pe teren
bourceanu = sare mingea din el....mi se pare ca e un jucator gen Lovin,doar ca parca e mai muncitor
iliev = depasit de situatie
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...estiare-8898604
de la 1:58 uitati-va cate rosii trebuiau sa ia rapidisti. Pumni, picioare etc..
n-am vazut meciul.. am pierdut ceva?
n-am vazut meciul.. am pierdut ceva?
din contra, ai castigat 90 de minute.
daca te uiteai le iroseai
eu am ragusit de la tribuna a doua, pt ca stiam ca galerie nu mai avem de ceva timp, suporterii Stelei plecau din minutul 85 speriati de inghesuiala. si da, rapidistii ne-au dominat sonor si e si vina voastra, a celor care nu vin la meciuri. la peluza au fost vreo 500 de oameni care au cantat tot meciul, era si normal sa fie mai galagiosi cei 2000 de rapidisti. dar din moment ce oricum nu va mai reprezinta echipa asta si stadionul, presupun ca nu va intereseaza nici ca galeria rapidului si-a batut joc de noi intr-un meci considerat acasa.
Fotbal african.
O ye o ye.
app de galerie, bn ca a fost musti sus pe gard
Cel mai aprins moment al derbiului de pe National Arena s-a petrecut in minutul 65, cand Prepelita l-a atacat cu talpa pe Dani Coman.
Imediat s-a creat un meleu in care au fost implicati aproape toti jucatorii. Prepelita si Dan Alexa au fost eliminati, insa nu toti vinovatii au scapat.
Coman si-a facut dreptate lovindu-l cu talpa pe Prepelita si apoi luandu-l de gat, iar Rui Duarte i-a dat un pumn in figura lui Tanase. Cei doi au scapat insa fara cartonas.
Onlinesport
din contra, ai castigat 90 de minute.daca te uiteai le iroseai
sa inteleg ca sunt la fel de norocos ca si Bogdan
Coman ala mi se pare printre cei mai prefacuti jucatori, o arde cuminte si cu bun simt prin interviuri, iar pe teren sunt episoade precum cel din seara asta sau stampila pe fata adversarului la Petrosani in 2006. mi-e scarba de el, cum mi-e scarba si de asa zisul gentleman razvanel.
nea Caisa, exemplul perfect pentru veni, vidi, non capisci.
mda, era de asteptat sa vina si momentul asta, chiar ma miram ca nu s-a luat nimeni de mine pana acum ![]()
dar din moment ce oricum nu va mai reprezinta echipa asta si stadionul, presupun ca nu va intereseaza nici ca galeria rapidului si-a batut joc de noi intr-un meci considerat acasa.
Si-au batut joc de (v)oi, nu de noi.
cum sa dai tonu' " la tigani, **** la tigani " cand tu esti unul dintre ei ?
sa inteleg ca sunt la fel de norocos ca si Bogdan
exact.