Dupa ce s-a mai balacit ne-a Jiji in Iordan?
Dupa ce s-a mai balacit ne-a Jiji in Iordan?
Dupa ce s-a mai balacit ne-a Jiji in Iordan?
Poate a gresit raul
ca altfel nu vad alta explicatie ![]()
Parca ar fi un meci intre o echipa de atleti specializati in sprint pe 100 de metri si o echipa de babe peste 90 de ani. In carucioare. Oricare jucator de la ei trece linistit pe langa vedetele noastre care gafaie dupa 5 minute. Amasha ala cel putin da impresia ca-i poate intrece si legat la picioare cu lanturi.
sa moara jj,pai,cand te bagi ca boul in apa care nu-ti apartine,ce se intampla?iti da "proprietarul" cu barna peste ochi!da' oligofrenul nu intelege nimic,el este precum imbecilii care se balosesc la sfintii acestei tari!nasol rau!
eu cred ca se va termina cu 4,5-0 pentru saracaii aia din israel!
Parca ar fi un meci intre o echipa de atleti specializati in sprint pe 100 de metri si o echipa de babe peste 90 de ani. In carucioare. Oricare jucator de la ei trece linistit pe langa vedetele noastre care gafaie dupa 5 minute. Amasha ala cel putin da impresia ca-i poate intrece si legat la picioare cu lanturi.
E mai rau, ca si babele alea le mai dau cu bastonul peste picioare.
Hahahahahahahahahaha
Bine pa.
Sunt curios dupa meci ce explicatii ne mai dau specialistii in tactica, jucatori, antrenori, etc . Adica adevaratii suporteri.
Pentru ne-a Jiji:
in sfarsit o bucurie. Am pus dupa primu gol ca se mai dau 2 pana la pauza. Multumesc Maccabi
ce caterinca de echipa,vai de capul lor,marti dupa meciul cu rapid pune alt antrenor,am impresia ca o sa vina maestrul Lacatus,prea il vad cum isi da cu parerea pe la la toate emisiunile
Mdea, prea a devenit cacatul lui becali, Lacatus. Trist.
De ce sa fiu suparat? Pentru ce? Pentru cine? Pentru astia? Nu, astia nu ma reprezinta, nu sunt Steaua, e doar echipa formata dupa chipul si asemanarea idiotului din loja...
Steaua=0
Dupa meci :
" Nu se poate ba asa ceva , ce e cu ți' ala de Costea? De aia ma bate pe mine Dumnezeu ! Lasa ca la iarna ii zbor eu si pe maimutoiu ala de Tatu si pe ți ala de Costea si il aduc pe Camasha Amasha Papasha ala si pe Bandalovski Cacalocschi ala si nu ne mai bate nimeni! Asa a fost tactica pana acum , nu v-am zis ?! Stati sa vedeti la iarna ! "
Joaca Steauaaa zici ca-i Barcelonaaa ![]()
Totusi , sper ca nu mai luam... pateaza dracului de tot culorile astea ..Satana ala craapa odata si odata dar rezultatul ramane..
Cele mai penibile momente le ofera cocalarul nr 9. ASta chiar crede ca e atacant si ca "are viteza", si tot incearca sa alerge pe langa israelieni. Sa-i spuna careva ca unica lui sansa de a-i depasi e sa ia un taxi..
La tragerea la sorti pe grupele EL , oierul declara : " Pe Larnaka si pe Haifa ii batem si acolo si la noi , pac-pac , ii ciuruim ! "
Lasa ca si tu ziceai ca nu pierdem in seara asta.
Salut baieti ! Cred ca cea mai mare dorinta a mea ,legata de Steaua si de ceea ce se intampla acum la echipa noastra,este sa fiu pentru 5 minute fata in fata cu jucatorii aceastia .. !
Nici nu imi gasesc cuvintele,luand toate lucrurile de la echipa ,incepand de la patron pana la primul "unshpe " ,nu ar trebui sa jucam asa ,unde e spiritul si orgoliul... ?
Apropo.Tare as vrea sa il prin pe Eric sa ii propun sa plece de la Steaua ,iar in caz ca nu vrea ,sa il accidentez ca sa se lase el !
Salut baieti ! Cred ca cea mai mare dorinta a mea ,legata de Steaua si de ceea ce se intampla acum la echipa noastra,este sa fiu pentru 5 minute fata in fata cu jucatorii aceastia .. !Nici nu imi gasesc cuvintele,luand toate lucrurile de la echipa ,incepand de la patron pana la primul "unshpe " ,nu ar trebui sa jucam asa ,unde e spiritul si orgoliul... ?
Apropo.Tare as vrea sa il prin pe Eric sa ii propun sa plece de la Steaua ,iar in caz ca nu vrea ,sa il accidentez ca sa se lase el !
Jucatorii sunt problema??
Si a venit si boaba 4 si dupa cum anticipam inca un an in care ne facem de ras in europa.
Doamne...
mizez pe un : " Mi-a dat Dumnezeu o palma "
Cele mai penibile momente le ofera cocalarul nr 9. ASta chiar crede ca e atacant si ca "are viteza", si tot incearca sa alerge pe langa israelieni. Sa-i spuna careva ca unica lui sansa de a-i depasi e sa ia un taxi..
Masoara-ti cuvintele ca vine redondo si te spoieste pe privat!
Dar cineeeeeee e de vina fratilor ? Nu zic ca are SI becali o parte din vina ? Dar a fost el asta seara in aparare ? dar la mijloc ?
astia din teren ce au facut ?prea va luati de becali dar pe descultii astia nu`i veddeti ca nu sunt in stare sa lege 2 pase !!!!!
Oare cum se simt mercenarii astia...
Bine..deja am vazut...Martinovici avea glume in program cu arbitrul , radea ca bou
"Pai da ba , nu ati vazut ce suporteri au aia ? Nu ca drogatii nostri! "
Poate se duce si baga bani la astia , tot e echipa din Tara Sfanta , acolo poate zice ca nu pierde niciun meci niciodata.
credeti ca vor fi multi suporteri luni cu rapid pe national arena?