Mi-au placut Lovin, Cristocea si Cristea. Ne putem baza pe ei.
bine: Nicolita, Lovin (stie sa si dribleze, incredibil
; daca lasa un pic fitele la o parte, o sa fie si mai bine, stie el ce spun); Ghionea + Baciu (o pasa gresita la Baciu, dar se mai intampla); Cristocea (parca ar mai trebui ceva conditie fizica); Nesu - cu exceptia cartonasului galben; Cristea - nu a gresit nici o pasa, l-a lasat de 2 - 3 ori pe Paraschiv singur cu portarul, a scos faulturi cand trebuia
mediu - Radoi, Carlos, Paraschiv, Dica, Petre Marin
slabut - Ogararu - a facut autostrada Stanic pe partea lui, plus ca am impresia ca Balace era responsabilitatea lui. Pacat, am inteles ca l-a urmarit PSG, sper pt el sa nu ia francezii o decizie dupa meciul asta...; Oprita - neinspirat uneori, il salveaza devierea de la gol
