FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra - Steaua 2-1 (1-0)

«12345»
makaveli21.08.2011 19:25

sa moara ciobanu!

:bananadance:

axl21.08.2011 19:26
M-a mancat sa pun 1 bilion pe Steaua , macar sa am un motiv sa.. strig "gol"...

Inspirata alegere pana acum.

red&blue_boy21.08.2011 19:26

Ne-a Jiji cred ca n-are nici cea mai mica emotie. O sa intoarca meciul super echipa croita de el.

Razvypitesti21.08.2011 19:27

se menajeaza pt meciul de la sofia....stati sa vedeti circ ce fac aia cu noi acolo

optarul21.08.2011 19:29

sa vedem ce schimbari anunta GG la pauza.

Razvypitesti21.08.2011 19:32
sa vedem ce schimbari anunta GG la pauza.

mai are la dispozitie doar o schimbare

navodarean21.08.2011 19:32

Cica o sa faca schimb de portari sau iar isi bate memeu joc de mine si jucam telefonu' fara fir...

red&blue_boy21.08.2011 19:33
sa vedem ce schimbari anunta GG la pauza.

Poate-l schimba pe Levy ! :D

Andrei-Cristian21.08.2011 19:34

Multumesc Gigi cu cioroii tai ca bine ti-a zis ala de la CSKA !

 

Vai si am luat din banii de laptop :wanker:

Korado21.08.2011 19:34

liniste suntem la teatru aici! :)

Razvypitesti21.08.2011 19:34

va spun eu repriza 2. Steaua ataca anost, astra se apara noi nu suntem capabili sa spargem aprarea lor, va intra Prepelita in locul lui tatu....acelasi joc infect jegos mizerabil...se termina 1-0 pt astra. mutati pe discovery

Quetzalcoatl21.08.2011 19:36

Acelasi joc anost si previzibil. Sper sa fie inceputul unui lung sir de esecuri. Hai Astra! Hai Tska!

rosalbastru194721.08.2011 19:38

meci slab , arbitraj de divizia c. Egalam cel putin :steag_sah_mic:

andyro21.08.2011 19:43
http://www.programe-TV.eu/digi-sport

 

Un link care merge ? :D

*Alecs*21.08.2011 19:43

Dar OM - Saint Etienne ce are? Desi Deadliest Catch e tare, dar am vazut multe episoade.

navodarean21.08.2011 19:46

sop://sop.rojadirecta.es:3912/98534 - asta-i bun ... merge constant.

 

 

oare se termina 3-1 pentru astra asa cum am prezis? Doamnele ajuta.

anti gigi21.08.2011 19:49

ce liniste pe stadion,se pare ca suporterii adevarati nu incurajeaza echipa lui behaila,trebuia ca sclavul de MM sa ia masuri,..........cine vrea sa vada meciul sa dea pe :myp2p

john_8621.08.2011 19:52

incercati cu programelul asta. mie imi merge bine

makaveli2steaua21.08.2011 19:56

Nu are nici`un haz daca nu da Banel autogol.

 

Razvypitesti21.08.2011 19:58

=))))

navodarean21.08.2011 19:58

ALA E BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

2-0 !

makaveli2steaua21.08.2011 20:01

Fane nu ai haz ...

 

2-0 ... eu am zis 3-0 ... Hai poate poate

Korado21.08.2011 20:01

Usurel , se mai da'u goluri :) ( in poarta noastra ) :)

Garrincha21.08.2011 20:02

I-am umilit si pe astia. Prima declaratie va fi ca il tine pe Levi pe viata la Steaua. La urmatorul meci pierdut il va da afara evident

chester12321.08.2011 20:05

Ce chestie, ba. Gardos sta pe banca, cand fundasii titulari fac gafa dupa gafa.

-.-

TIKI TAKA!

«12345»