sa moara ciobanu!
![]()
sa moara ciobanu!
![]()
M-a mancat sa pun 1 bilion pe Steaua , macar sa am un motiv sa.. strig "gol"...
Inspirata alegere pana acum.
Ne-a Jiji cred ca n-are nici cea mai mica emotie. O sa intoarca meciul super echipa croita de el.
se menajeaza pt meciul de la sofia....stati sa vedeti circ ce fac aia cu noi acolo
sa vedem ce schimbari anunta GG la pauza.
sa vedem ce schimbari anunta GG la pauza.
mai are la dispozitie doar o schimbare
Cica o sa faca schimb de portari sau iar isi bate memeu joc de mine si jucam telefonu' fara fir...
sa vedem ce schimbari anunta GG la pauza.
Poate-l schimba pe Levy ! ![]()
Multumesc Gigi cu cioroii tai ca bine ti-a zis ala de la CSKA !
Vai si am luat din banii de laptop ![]()
liniste suntem la teatru aici! ![]()
va spun eu repriza 2. Steaua ataca anost, astra se apara noi nu suntem capabili sa spargem aprarea lor, va intra Prepelita in locul lui tatu....acelasi joc infect jegos mizerabil...se termina 1-0 pt astra. mutati pe discovery
Acelasi joc anost si previzibil. Sper sa fie inceputul unui lung sir de esecuri. Hai Astra! Hai Tska!
meci slab , arbitraj de divizia c. Egalam cel putin ![]()
Dar OM - Saint Etienne ce are? Desi Deadliest Catch e tare, dar am vazut multe episoade.
sop://sop.rojadirecta.es:3912/98534 - asta-i bun ... merge constant.
oare se termina 3-1 pentru astra asa cum am prezis? Doamnele ajuta.
ce liniste pe stadion,se pare ca suporterii adevarati nu incurajeaza echipa lui behaila,trebuia ca sclavul de MM sa ia masuri,..........cine vrea sa vada meciul sa dea pe :myp2p
incercati cu programelul asta. mie imi merge bine
Nu are nici`un haz daca nu da Banel autogol.
=))))
ALA E BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
2-0 !
Fane nu ai haz ...
2-0 ... eu am zis 3-0 ... Hai poate poate
Usurel , se mai da'u goluri
( in poarta noastra ) ![]()
I-am umilit si pe astia. Prima declaratie va fi ca il tine pe Levi pe viata la Steaua. La urmatorul meci pierdut il va da afara evident
Ce chestie, ba. Gardos sta pe banca, cand fundasii titulari fac gafa dupa gafa.
-.-
TIKI TAKA!