FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra - Steaua 2-1 (1-0)

«1345»
zloty22.08.2011 08:33
<br /><br /><br />

 

pasarea malai viseaza

 

tot Steaua se va califica

 

uneori am impresia ca site-ul asta ar trebui sa se numeasca www.FC-javrele-din-st-cel-mare.ro pt ca nici acolo nu isi iau stelistii atatea injuraturi...sunteti penibili

Care stelisti isi iau injuraturi?

clausblaus22.08.2011 08:49

@zloty

Confunda stelistii cu iubitorii de cioban,pentru multi este totuna din pacate!

pcsbb22.08.2011 10:01
Confunda stelistii cu iubitorii de cioban, pentru multi este totuna din pacate!

 

Asta e buna de maxima. :thumbup:

red&blue_boy22.08.2011 11:44
tot Steaua se va califica

Si daca va fi asa, mai conteaza si cum se va califica.

Dar pentru unii nu mai conteaza asta, onoarea...

Sa vina banii din grupe!!!

«1345»