22.08.2011 08:33
<br /><br /><br />
pasarea malai viseaza
tot Steaua se va califica
uneori am impresia ca site-ul asta ar trebui sa se numeasca www.FC-javrele-din-st-cel-mare.ro pt ca nici acolo nu isi iau stelistii atatea injuraturi...sunteti penibili
Care stelisti isi iau injuraturi?
