Am verificat de vreo 2 ori...credeam ca sunt la "coltul vesel".Ma intreb daca toti userii astia inregistrati de cand a legat Steaua 3 victorii reflecta realitatea sau sunt 2-3 insi care fac trolling?
Legat de meci...cred ca se va termina egal.
Ah...era cat pe ce sa uit sa incurajez echipa...haide Steaua,haide Steaua,haideeeee!!!
