Nu am inteles nimic din comunicatul FRF...se joaca cu spectatori sau nu ?
Nu am inteles nimic din comunicatul FRF...se joaca cu spectatori sau nu ?
Mai bine jucam cate o etapa pe fiecare stadion,mai lipseste sa jucam in groapa de gunoi si asta-i tot...
Mai bine jucam cate o etapa pe fiecare stadion,mai lipseste sa jucam in groapa de gunoi si asta-i tot...
Cred ca prostia are o limita la cioban!
. DOAMNE FERESTE sa se ajunga asa! Mai bine pierdem la masa verde .
ON: Meci egal cel mult.
Invazie de cetateni!Forza Steaua hey hey!![]()
Vin aia de la City sa il vada pe lemn Tanase? Cred ca ii cauta inlocuitor lu' Balotelli ca si ala vrea sa plece.
Lasand gluma la o parte, vom face un meci cel mult prost.
Vin aia de la City sa il vada pe lemn Tanase? Cred ca ii cauta inlocuitor lu' Balotelli ca si ala vrea sa plece.
Lasand gluma la o parte, vom face un meci cel mult prost.
Da am auzit ca au nevoie de "baiatul cu apa" si vad in Tanase candidatul perfect pentru post.
Cat despre meci, cred ca vom face cel mult egal.
CE BAAAAA EU SUNT RAPID SA MA BATA U Cluj, EU SUNT beckaliiii sunt invincibil DE PROST ![]()
sper sa inceapa in forta procesul armatei cu fariseu obosit si sa se termine odata cu circul asta ieftin si prost la care suntem martori.
VINDE ECHIPA! ![]()
![]()
Nu cumva e doar terenul suspendat si sunt obligati sa joace in alta parte si din cauza asta se joaca la Ploiesti?
Eu stiu ca aveam 2 etape pe teren neutru. Apoi dupa supercupa cu Otelul au scris ca am primit o etapa cu portile inchise si dupa apel nu s-a schimbat nimic. Scrisesera ca jucam acasa peste 3 luni de zile.
Acum nu stiu daca o sa fie si pe teren neutru si cu portile inchise, cu portile inchise dupa etapa asta, sau fara porti inchise, dar pana la urma CE MAI CONTEAZA...
La ce echipa are Steaua acu cred ca o sa ii bata pe aia de la U cu 2-0 si pe cei de la TSKA 1-0
N-as zice ca va fi chiar asa de usor. Atat U Cluj , cat si CSKA Sofia sunt doua echipe tari , Steaua inca nu are omogenitate , iar acest lucru se va vedea in meciurile tari !
Sa nu se porneasca potopul daca luam bataie de la U Cluj sau facem vreun egal gen Sibiu.
N-as zice ca va fi chiar asa de usor. Atat U Cluj , cat si CSKA Sofia sunt doua echipe tari , Steaua inca nu are omogenitate , iar acest lucru se va vedea in meciurile tari !
Sa nu se porneasca potopul daca luam bataie de la U Cluj sau facem vreun egal gen Sibiu.
eu sper ca in aceasta pauza oferita de nationala levy sa mai aseze echipa cat de cat, or cum Hai Steaua
sa speram ca totul o sa iasa bn pt Steaua si sa califice in grupele europa league
@ Daniel 11 , tie nu ti-e un pic jena , ma ?
@ Daniel 11 , tie nu ti-e un pic jena , ma ?
Nu cred ca ii este , defapt sunt singur de acest lcru , nu este singurul pe'aicia...
ON: Mai bine sa mearga fratii nostri de la CSKA decat noi,nu meritam oricum . Meciul cu "U".Cluj dupa cum am mai zis intr-un post anterior EGAL! .
Sa nu se porneasca potopul daca luam bataie de la U Cluj sau facem vreun egal gen Sibiu.
De ce? Ti se pare ca U Cluj e o echipa mai omogena? Nu prea cred.
Nu cred ca ii este , defapt sunt singur de acest lcru , nu este singurul pe'aicia...
ON: Mai bine sa mearga fratii nostri de la CSKA decat noi,nu meritam oricum . Meciul cu "U".Cluj dupa cum am mai zis intr-un post anterior EGAL! .
daca voi ziceti asa...oricum eu nu sunt genu ala de ipocrit care zice, ca mai bine trece CSKA (nu ma refer la tn sau la altcineva dp acest forum sa nu se inteleaga gresit) eu imi exprim doar parerea si sper ca Steaua sa treca de CSKA si imi pare rau ca am pucat cu CSKA da asta e...o echipa trebuie sa se califice si una trebuie sa stea acasa
Ot:meciu contra celor de la U o sa fie unu dificil da cred ca Steaua o sa treca cu bn de acest meci
@daniel11: Eu sunt realist,indiferent de adversar,dar cu atat mai mult ca este CSKA Sofia! . Am auzit pe la SPORT.RO parca... Ca ar fi declarat CIOBANUL ceva de genul "Daca nu batem "U".Cluj , CSKA si urmatoarele 2 meciuri LEVY va parasii echipa. Decii ar trebui sa ne gandim serios la despartirea de antrenorul Rony Levy caci Steaua mai mult ca sigur nu va castiga toate cele 4 meciuri. Ramane de vazut ce va fi ...
.
Becali: "Daca ma bate U Cluj ma impusc in cap". Deci e blat.
Eu cred ca sunt mai omogeni ca noi , in primul rand pentru ca de la mijloc in sus au exact aceeasi titulari ca si in sezonul trecut (Bostina,Menassel,Pacurar) , la fel ca si atacul ( Cristea,Niculescu,Cojocnean) , iar in defensiva noutatea ar fi doar Achim in dreapta si Szukala in centru , portarul a ramas Popa, deci in afara a doua schimbari in primul 11 au cam aceeasi echipa.
In opinia mea ei nu au antrenor , Badea nu mi se pare a fi ceea ce le trebuie lor.
De ce? Ti se pare ca U Cluj e o echipa mai omogena? Nu prea cred.
Cu TSKA cred ca ne calificam, dar cu emotii mari.
In fata lui U n-avem nicio sansa, cu toate girafele, prepelitele si celelalte revelatii transferate. U Cluj se bate anul asta pt Europa cu sanse reale, noi ne batem pt locurile 9-12. Realist vorbind.
Becali: "Daca ma bate U Cluj ma impusc in cap". Deci e blat.
Daca s-ar tine de cuvant..
Zice c-a glumit, c-a facut o aroganta ...
Cred ca o sa inceapa sa impuste jucatorii si pe Levi in cap . Tipic ciobanesc !
Poate ca unii se asteapta , ca dupa transferurile facute , Steaua sa joace ca " Barcelona " , bine pastrand proportiile , dar acest lucru nu va fi posibil poate decat din retur. De omogenitate si continuitate are nevoie o echipa ca sa isi imbuntateasca relatiile de joc si jocul insusi.
P.S :
In plus , Levi trebuie lasat impace , el are noroc ca nu e roman si nu prea intelege estupizeniile Ciobanului.
Levi trebuie lasat impace ... ca nu e roman
In pace, nu impace. Nici tu nu pari prea roman.
Pentru care merg la Ploiesti sa fiti ateniti pentru ca va veni multi spurcati din Bucuresti.
Mai greseste omul bai Ronnie , trebuia sa scriu " in pace " , dar din pacate e si "m " langa "n" la tastaura , dar nu asta e motivul topicului asa ca nu am de ce sa il dezvolt.
Altceva vroiam sa punctez ! L-am auzit astazi pe d-l Mustata , mare sef de galerie , spunand ca nu va merge Peluza Nord la Ploiesti pentru ca acolo nu sunt stelisti.Mai bine zis , nu va merge pentru ca vor fi redusi la tacere de ultrasii lui U Cluj , iar el ca un las , nu isi poate permite sa fie mielusel.RUSINE MUSTATA , esti un cocalar notoriu !
In pace, nu impace. Nici tu nu pari prea roman.
In pace, nu impace. Nici tu nu pari prea roman.
Ce mai faci bai Ronnie? Tot asa acid ai ramas? ![]()
Am vazut ca FC b3cali face spectacol in campionat si m-am gandit sa va salut!
SUS SUS SUS!!!