..... Adica erau doar laude pentru jocul spectaculos. Si ce si-au zis Gigi si MM: "e cam multa plictiseala, nu mai zice nimeni nimic rau de noi, noua nu ne place spectacolul vrem drama, sa fie emotzii la meciuri, sa avem meciuri urate, sa fie nevoitzi suporterii sa-si cumpere distonocalm sau extraveral. Gata il aducem pe Olaroiu, prototipul perfect pentru drame." Si l-au adus.
...
dar ce si-a deschis GG si MM farmacie si eu nu stiu? :lol:
Se cheama SensiGG???
CINE MI-A MODIFICAT MESAJUL DE MAI SUS SI DE CE? Ce e in dreptunghiul din mijloc era din mesajul meu, in nici un caz intr-un mesaj de-al lui toxic3100. Daca am scris ceva ce nu trebuia ar trebui sa stiu, dar nu cred ca am scris ceva gresit. N-am voie sa fac niste glume, care NU sunt vulgare, ca ma cenzuratzi?
Si textul "dar ce si-a deschis GG si MM farmacie si eu nu stiu? Se cheama SensiGG???" nu eu l-am scris si apare cu numele meu
Astept raspuns ca nu-mi plac faze dinastea. Ori e un forum unde te potzi exprima liber fara imixtiunile altora, ori ar mai trebie sa nu mai posteze nimeni pe acest forum.
