:evil: >>>>Parerea pe care o am acum o sa o am tot timpul,nu o sa mi-o schimb,dar daca face ceva bun la Steaua imi aplec capul in pamant si asa o sa-l tin mult timp,si nici nu o sa mai zic ceva de el,dar cat timp sa-i mai dam?Daca ii acordam prea mult si o sa fie prea tarziu,daca o sa ne trezim pe nu stiu ce loc in clasament de o sa rada lumea de noi?Atunci ce vom mai face?>>>> :twisted:In caz ca ne calificam,ceea ce ne dorim toti,o sa va schimbati parerea despre Oli?Acum Oli e atacat in toate partile,fiecare spune vrute si nevrute si poate ca nu merita sa fie facut ou si cu otet..Parerea mea e ca trebuie sa i se dea timp si credit,stie el ce stie..
