sunt impotriva lui Olaroiu de la inceput, dar cred ca echipa merita un pic de rabdare. de acord cu cei care i-au dat termen returu cu Betis la fea.
eu sunt crnt dezamagit de Banel si Radoi.
daca primul e necopt si mai are scuze, la Radoi situatia e grava.
a jucat prost turu cu Betis si il sustine pe Olaroiu. el l-a adus si prefera sa-i ia partea in certuri. a dat in jucatori: citez 'poate nu suntem asa buni cum ne credem'.
el este un idol pentru noi, dar nu trebuie sa faca corp separat de echipa. el, cu nasu Jiji si cu bunul lor prieten Oli.
se va produce o ruptura in lot intre capitan si ceilalti si asta e grav.
sa dea Dumnezeu sa ma insel!
