Scuze pt cei cu Ac Milan ,dar trebuie vazuta SI ACEASTA RETRAGERE
E topic si cu Juventus! ![]()
Acum ca tot ai adus vorba, am inteles ca Del Piero a plecat de la Juventus, dar ar mai vrea sa joace in alta parte. Frumos era sa fi ramas la torinezi, sa-i fi prelungit cu 1 an contractul. Ar fi meritat, chiar daca nu mai e la nivelul la care a fost. In cazul unuia ca el, ori ca Maldini sau Totti, care au jucat doar pentru o echipa, poti sa faci exceptii si de genul asta.

