FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A.C.A.B.

«1151617181920»
Le reseau pansant11.02.2011 06:45

Penultima si antepenultima mi se par trucate, adia penultima sigur este, pt ca in prium rand e imposibil sa parchezi masina in spatiul respectiv: ai o borna in fata iar in spate zid, doi dupa cum se vede ar fi trebuit ca masina sa fie praf dar nici macar farurile sau parbrizul nu au nimic, asta ca sa nu mai spun ca borna respectiva e intacta.

 

Despre poza cu masina cufundata in beton iarasi e aiurea:

lucrarea pare pe o autostrada sau drum express deci sigur era barat, acum se observa cum masina e cufundata in ciment iar la 50 cm in fata muncitorul sta pe acelasi strat de ciment si nu se intampla nimic.

 

PS: aia din ultima poza chiar si trucata de ar fi tot ar merita gulagul

Lari11.02.2011 07:25

Lerepee, chestia aia din botu' masinii nu vad sa fie fixata in pamant... In fine, sa te vad cum sustii ca asta e trucata:

n.jpg

Le reseau pansant11.02.2011 07:31
Lerepee, chestia aia din botu' masinii nu vad sa fie fixata in pamant... In fine, sa te vad cum sustii ca asta e trucata:

se vede pixelul albastru clar, trucaj pe fata

red&blue_boy11.02.2011 09:23

Sunt prea verzi frunzele copacilor! :D

Daniel-Ionut24.03.2011 08:41
dejoc26.03.2011 21:37

Incaierare mica

Stanici29.03.2011 10:23

http://www.ziuaveche.ro/opinie/r-ati-ai-dr...stra-27338.html

 

Sa-mi bag **** in mortii lor de cacati infecti. Ba, pana si la faze de-astea isi dau in petec, animalele scarboase, analfabete si vandute, tradatoari infecti de neam, retardati platiti din mila publica, pisa-m-as pe mormantii lor de jigodii.

pytycrys29.03.2011 11:28

garda...

Daca atat pot, ce sa le ceri?

Elvis14.04.2011 19:24

http://www.gandul.info/magazin/probabil-ce...a-video-8157725

 

Un angajat al trupelor speciale incearcă să spargă o ușă pazită de mai multi politisti. Barbatul o loveste cu piciorul, insă unul dintre politisti ii arată că e deschisă .

Lari14.05.2011 13:02

Nu tremurati?

Clipboard02.jpg

1on15.05.2011 18:56

Oare toti cei care au intrat pe teren la Galati o sa-si ia interdictie si dosar penal?

Azzido15.05.2011 19:02

evident. si vreo 30 de ani de puscarie. plm, cum indraznesc drogatii aia sa se bucure alaturi de echipa lor favorita ?

1on15.05.2011 19:13

Pai, dupa legea lui Mitica, asa trebuie. Ca din cauza lor nu mai vin suporterii adevarati la stadion.

Lari15.05.2011 19:51

Da, dom'le, trebuie batuti de Jandarmerie pana la lesin, animalele dracului de satane descreierate si salbatice!

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Clipboard03.jpg

Clipboard04.jpg

Clipboard05.jpg

Daniel-Ionut20.06.2011 05:57

www.Sport.ro

Atacantul Danko Lazovic a reusit o super pasa de gol si dupa meci s-a dus sa sarbatoreasca impreuna cu fanii. Politistii nu l-au mai recunoscut dupa ce si-a aruncat tricoul in tribuna si l-au tratat ca pe un suporter :)

Atacantului i-au fost administrate electrosocuri si a fost bruscat de catre fortele de ordine. M-am dus sa ma bucur impreuna cu fanii si apoi am simtit cum in spatele meu apare un politist, cu un baston electric in mana. Apoi nu mai stiu ce s- s-a intamplat. Poate au crezut ca sunt un fan, a declarat Lazovic pentru Sport Express.
biku00720.06.2011 09:04

ACAB !!!

Azzido21.06.2011 09:01
rezistenta_ultras19.08.2011 16:02

Ieri la Cluj...

 

rezistenta_ultras20.08.2011 12:32

...

12111.jpg

S.S.Lazio22.08.2011 23:25

e epica poza :))

Daniel-Ionut18.10.2011 16:44

Un fan al "cetățenilor" de la Manchester City a postat pe youtube un clip ce prezintă situatia umilitoare in care a fost pus un suporter de 60 de ani de catre fortele de ordine.

 

"A refuzat să se aseze pe scaun cand i s-a cerut, dar toti cei din jurul sau si fanii oaspetilor urmareau meciul din picioare, iar stewarzii au hotarat să-l dea pe l drept exemplu (fac asta in fiecare saptamană). Cand Politistii au venit la el, batranul s-a asezat, desi toti cei din jurul sau stateau in continuare in picioare. Au vorbit cu el si el le-a spus că nu a gresit cu nimic. GMP (Greater Manchester Police) a prins momentul propice, sau cel putin asta au crezut ei, să-l scoată cu forta din stadion in momentul in care Balotelli a inscris primul gol. Nu am vazut cum a ajuns la pamant, dar in clip se aude clar spunandu-le Politistilor că ia medicamente pentru o problemă cardiaca L-au agresat, desi nu l-am vazut să opună rezistență. Tratamentul lor e o rusine", spune userul care a postat clipul pe youtube.

 

pytycrys18.10.2011 16:55

E trist. Totusi, asa o sa se ajunga si la noi.

Azzido04.12.2011 17:18
Un fan al "cetățenilor" de la Manchester City a postat pe youtube un clip ce prezintă situatia umilitoare in care a fost pus un suporter de 60 de ani de catre fortele de ordine.

 

"A refuzat să se aseze pe scaun cand i s-a cerut, dar toti cei din jurul sau si fanii oaspetilor urmareau meciul din picioare, iar stewarzii au hotarat să-l dea pe l drept exemplu (fac asta in fiecare saptamană). Cand Politistii au venit la el, batranul s-a asezat, desi toti cei din jurul sau stateau in continuare in picioare. Au vorbit cu el si el le-a spus că nu a gresit cu nimic. GMP (Greater Manchester Police) a prins momentul propice, sau cel putin asta au crezut ei, să-l scoată cu forta din stadion in momentul in care Balotelli a inscris primul gol. Nu am vazut cum a ajuns la pamant, dar in clip se aude clar spunandu-le Politistilor că ia medicamente pentru o problemă cardiaca L-au agresat, desi nu l-am vazut să opună rezistență. Tratamentul lor e o rusine", spune userul care a postat clipul pe youtube.

 

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/po0dZfS2CDg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

asta apropo de "civilizatie"...

daca asta inseamna sa traiesti intr-un stat civilizat, atunci eu prefer sa traiesc in pestera sau in "tara asta de rahat", ca tot zic toti terminatii ca Romania e o tara de rahat

rezistenta_ultras05.12.2011 01:04
Harald05.12.2011 13:48

nu merge linkul.. probabil au scos articolul.

banuiesc ca era vorba despre iesirea galeriei de la Vaslui dupa ce i-au evacuat pe galateni

«1151617181920»