Penultima si antepenultima mi se par trucate, adia penultima sigur este, pt ca in prium rand e imposibil sa parchezi masina in spatiul respectiv: ai o borna in fata iar in spate zid, doi dupa cum se vede ar fi trebuit ca masina sa fie praf dar nici macar farurile sau parbrizul nu au nimic, asta ca sa nu mai spun ca borna respectiva e intacta.
Despre poza cu masina cufundata in beton iarasi e aiurea:
lucrarea pare pe o autostrada sau drum express deci sigur era barat, acum se observa cum masina e cufundata in ciment iar la 50 cm in fata muncitorul sta pe acelasi strat de ciment si nu se intampla nimic.
PS: aia din ultima poza chiar si trucata de ar fi tot ar merita gulagul








