FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Brasov 0-3 (0-2)

«13456»
pda06.03.2011 20:05

După umilinta indurată in meciul cu FC Brasov, majoritatea jucatorilor roș-albastri s-au pus in genunchi in fata galeriei

 

Elevii lui Marius Lacatuș au avut un mod inedit de a-și cere scuze in fata propriilor fani după ce au luat bataie pe teren propriu, 0-3, in fata echipei lui Antonio Conceicao.

 

 

Practic in fata lui mustata. Ce penibili.

radusteaua06.03.2011 20:10

cred ca noi o sa fim cei care o sa ne batem sa scapam de retrogadare nu brasovul

navodarean06.03.2011 20:11

Sunteti tristi? no prblm.

 

http://www.youtube.com/watch?v=b5qqHAKkrqw

 

 

have fun.

 

Spre douajpatru.

geedorah06.03.2011 20:11

Sa-mi trag palme, ce abominatie de meci am avut necazul de a viziona. Nu am mai vazut un meci asa de slab....de la etapa trecuta.

 

Cred ca banii ciobanului i-a facut pe "suporterii" adevarati sa ramana pana la final. Niciun om intreg la minte nu ar fi ramas sa vada ceva atat de hidos.

 

 

radusteaua06.03.2011 20:12

ciobanul este pe g s p a loat foc poate moare

Bogdan06.03.2011 20:12

Sunt atat de trist. Steaua pierdut la baschet :(

fcsb470306.03.2011 20:15

ce se bucurau aia la goluri..saracii.. se bucura ca au batut o echipa de desculti

navodarean06.03.2011 20:21
Dextter06.03.2011 20:22

hai ma asta a fost meci, mai bine ma culcam decat sa vad un asemenea meci parca s-a jucat in curtea scolii din pastea stelistilor, brasovul chiar merita victoria mi-a placut cum a jucat.

 

Lacatu,abia acum observ,nu are nicio treaba cu antrenoratu cum sa ii lasi pe tineri pe banca unde e radut,gardos. Mai bine juca Banel decat burdujan pun pariu ca isi facea treaba mai bine,la fel si Dica, nu inteleg de ce l-a dus in banda stanga daca el e defapt atancat retras si tanase care e mijlocas atacant? Si inca ceva,ce cauta Bicfalvi fundas, niciodata nu o sa inteleg.

 

Cu parere de rau dar ca si in cazul lui Hagi Lacatus a fost destul de mare ca fotbalist dar cu antrenoratul nu are nicio legatura.

dee06.03.2011 20:23
Practic in fata lui mustata. Ce penibili.

esti rautacios.

 

Pe mine m-a intristat gestul lor, o imagine dezolanta.

Ma simt un mic LDS :P

 

Fulgii rosii, fulgii albstrii

Ingenunchiati in terenul solitar

Decor de doliu funerar

Fulgii rosii, fulgii albstri,

in Ghencea regretele plang iar.

343158_steaua_genunchi.jpg

pytycrys06.03.2011 20:26
Sunt atat de trist. Steaua pierdut la baschet :(

Si ultimul cos care nu l-a validat...PLM..

I.N.Money06.03.2011 20:27

Extraordinara poza. Ce mai, Steaua Creștina

red&blue_boy06.03.2011 20:29

Ce tare e poza!

Al naibii Tanase,el e mai demn,nu se pune jos!

radusteaua06.03.2011 20:29

Oierul: "Lacatuș nu-și dă demisia? Poate se mai gandeste pană maine

I.N.Money06.03.2011 20:30

Astia si cand se roaga sunt cu gandu la tampenii. Surdu vad ca e cu mana la ... mache.

radusteaua06.03.2011 20:32

circul continuaa

geedorah06.03.2011 20:32

Si, protestul ala, pe cand?

 

 

Rezolvam ceva sau...?!

Marius06.03.2011 20:33
Fulgii rosii, fulgii albstrii

Ingenunchiati in terenul solitar

Decor de doliu funerar

Fulgii rosii, fulgii albstri,

in Ghencea regretele plang iar.

 

ups :D

zloty06.03.2011 20:36
Ce tare e poza!

Al naibii Tanase,el e mai demn,nu se pune jos!

E capitan :)))

navodarean06.03.2011 20:38
Si, protestul ala, pe cand?

 

 

Rezolvam ceva sau...?!

 

 

10 aprilie 2011 . ora 15.

Sud194706.03.2011 20:40
Si, protestul ala, pe cand?

 

 

Rezolvam ceva sau...?!

10 aprilie , ora 15:00 , aleea Alexandru ,nr. 1 , cladirea mare cu mult aur...

Kittutza06.03.2011 20:41

Vaaaai de capul nostru. Am fost week-endul asta la Brasov la cupa bloggerilor la fotbal si pot sa spun ca si cei mai amarati jucatori au fost mai buni decat stelistii nostri din seara asta. Chiar si eu am fost mai buna la unele faze :)) si asta spune tot.

*Alecs*06.03.2011 20:46
10 aprilie , ora 15:00 , aleea Alexandru ,nr. 1 , cladirea mare cu mult aur...

 

Mergem sa-i dam aurul jos. E pe apucate.

red&blue_boy06.03.2011 20:48
E capitan :)) )

Se respecta!O fi avut derogare de la Mustata! :D

Sud194706.03.2011 20:51
Mergem sa-i dam aurul jos. E pe apucate.

Punem corturi cu o zi inainte :)).

«13456»