hai ma asta a fost meci, mai bine ma culcam decat sa vad un asemenea meci parca s-a jucat in curtea scolii din pastea stelistilor, brasovul chiar merita victoria mi-a placut cum a jucat.
Lacatu,abia acum observ,nu are nicio treaba cu antrenoratu cum sa ii lasi pe tineri pe banca unde e radut,gardos. Mai bine juca Banel decat burdujan pun pariu ca isi facea treaba mai bine,la fel si Dica, nu inteleg de ce l-a dus in banda stanga daca el e defapt atancat retras si tanase care e mijlocas atacant? Si inca ceva,ce cauta Bicfalvi fundas, niciodata nu o sa inteleg.
Cu parere de rau dar ca si in cazul lui Hagi Lacatus a fost destul de mare ca fotbalist dar cu antrenoratul nu are nicio legatura.